Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • endi_garnek
    Dopiero zaczyna
    • 2009
    • 44

    #1

    Canon 50d i "P" i Lampa

    Witam, mam następujący problem, robiąc zdjęcia kożystam z programu <P>, ale podczas fotografowania nacą z lampą schodzi on maxymalnie do f4 mimo że mam obiektyw 24-70/f2.8... Czy da się to jakoś zmienić, aby domyślnie aparat w trudnych warunkach kożystał z jak największej przesłony??
  • dark4blade
    Bywalec
    • 2007
    • 127

    #2
    <P>... program, kto go skuma. A tak na poważnie, to przed chwilą wziąłem swoją 50-tke i sprawdziłem, u mnie na <P> dawała jak najmniejszą przysłonę, czyli 2.8. Czy to z wbudowaną lampą czy to z zewnętrzną. Jak chciałem nie doświetlić i robiłem korekcje na aparacie, to się przysłona zwiększała, ale maks do 5,6, bo potem "drabinki" zabrakło :-D.
    Ja bym tobie radził przejść na tryb <Av> i ustawiać sobie przysłonę ręcznie jaką chcesz.

    Komentarz

    • gwozdzt
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 5780

      #3
      Pozdrowienia, Tomek

      Komentarz

      Pracuję...