X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Amator1986
    • 2009
    • 4

    #1

    Zła ostrość w Canon 50mm FD

    Witam

    Proszę mi powiedzieć czemu na zdjeciach jest takie mydło? Może źle ustawione światło? Zdjecia robione na EOS rebel xs.



    Moja wina, obiektywu a może adaptera z soczewką?



    Z góry dziekuje za podpowiedzi
  • Cordant
    Coś już napisał
    • 2008
    • 85

    #2
    wygląda jak para (1 zdj). Nie chce tutaj nic sugerować, ale może lepiej sprawdzić na innej przejściówce?
    dwie puszki, dwa m42, s 70-300

    Komentarz

    Pracuję...