X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Wiktor W.
    Dopiero zaczyna
    • 2009
    • 17

    #1

    Oświetlenie studyjne do beauty

    Witam. Mam do wykonania parę zdjęć w warunkach 'mini studyjnych' ;-) Chciałem popróbować czegoś z beauty. Ale nie do końca wiem jak ustawić światło. Mam do dyspozycji 3 lampy błyskowe z softboxami (no i będzie też blenda).

    Chciałbym osiągnąć (wiadomo, oprócz obróbki późniejszej) coś takiego:


    Jakieś porady? Dobrze, gdybyście to jakoś 'rozrysowali' :-)
  • MM-architekci
    Pełne uzależnienie
    • 2008
    • 2227

    #2
    a co tu rysowac , po bokach dwie sztuki centralnie ( albo z góry lekko ) trzecia lampa , na boki softy na gorę może być dish/soft/z plastrami to nieco innaczej światło się rozłoży
    no comment...

    Komentarz

    • maxon52
      Bywalec
      • 2007
      • 144

      #3
      W oczach widać co z przodu , po bokach dwie z dyfuzorami , góra plaster i coś na tło . Znając Twoje możliwości dasz radę bez problemu.
      edynki iątki eki i duperelki

      Komentarz

      • suchyHc
        Uzależniony
        • 2007
        • 504

        #4
        To "coś" na tło jest kluczowe jeśli chodzi o beauty.
        Skasowali mi ;(

        Komentarz

        • MM-architekci
          Pełne uzależnienie
          • 2008
          • 2227

          #5
          Zamieszczone przez suchyHc
          To "coś" na tło jest kluczowe jeśli chodzi o beauty.
          że niby co tu jest kluczowego ? :-)
          no comment...

          Komentarz

          • suchyHc
            Uzależniony
            • 2007
            • 504

            #6
            Zamieszczone przez MM-architekci
            że niby co tu jest kluczowego ? :-)
            Że niby to światło, które widać na modelce... na drugim zdjęciu lepiej
            Skasowali mi ;(

            Komentarz

            • MM-architekci
              Pełne uzależnienie
              • 2008
              • 2227

              #7
              Ale co tu kluczowego ? Praktycznie bele czym można poświecić na to tło ...
              no comment...

              Komentarz

              Pracuję...