X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • bartosztroch89
    Bywalec
    • 2009
    • 101

    #1

    Zdjęcie o poranku

    Cześć!

    Chciałbym wykonać zdjęcia o poranku... gdzieś na wsi? Może jakieś pola?

    Tutaj mam kilka pytań, może i bardziej "z życia" niż z techniki foto.
    Czy zawsze powstaje taka mgła o poranku, coś ala rosa....? Jak wcześnie trzeba wstać, żeby zdążyć rozstawić sprzęt? sesja za ok 2-3 dni... bo już chyba pola koszą
    www.bartosztroch.com
    5ds + some shit
  • Bartek_902
    Uzależniony
    • 2010
    • 690

    #2
    zerknij sobie na serwisy pogodowe i patrz na swoj region,masz podane wschody,zachody więc sam najlepiej będziesz wiedział...wez statyw i jak masz filtry połowkowe,a jak nie to rób pod 2 klatki,rozstaw się wcześniej przed wyczekiwanym momentem przemyśl kadry bo pozniej czas ucieka szybko
    EOS + L i kupa gratów ...

    Komentarz

    • zaitsev
      Pełne uzależnienie
      • 2008
      • 1660

      #3
      Z mojej strony polecam: http://new.meteo.pl/

      Komentarz

      • patyn
        Coś już napisał
        • 2010
        • 71

        #4
        Polecam stronkę:

        Szukasz meteorogram dla swojego miejsca zamieszkania na najbliższe 48 godzin i na ostatnim wykresie zółtawe słupki ilustrują mgłę ... To taka podpowiedź. Wtedy być może wypad okaże się sensowniejszy.
        !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
        Spóźniłem się :/
        Ostatnio edytowany przez patyn; 32757. Powód: Automerged Doublepost
        Szumofob i żyletofil

        Komentarz

        • mateuszw3
          Początki nałogu
          • 2009
          • 278

          #5
          Polecam program SunRise:


          Dzięki niemu dowiesz się o której jest wschód słońca, wystarczy że ustawisz swoją pozycję.
          Konserwy: Canon 450D + Canon 70D i kilka słoiczków: Canon 28-70 + Canon 50 1.8 + Tokina 12-24 + Sigma 18-50 2.8
          www.wszedzieinigdzie.pl - blog podróżniczy, zapraszam

          Komentarz

          Pracuję...