X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Polaco
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 1135

    #16
    Zamieszczone przez kami74
    Polaco daj spokój mało z krzesła ze śmiechu nie spadłem jak zobaczyłem adepta porannego tai chi
    No co, troche humoru musi byc !
    Canon 20D + kit, Tamron 28-75 F/2.8, Canon 70-200 F/4, w planach cala reszta
    Troche moich knotow

    Komentarz

    • arek354
      Dopiero zaczyna
      • 2004
      • 26

      #17
      13 grudnia 2003 roku brałem udział w "pożegnaniu" linii kolejowej Wałbrzych - Mezimesti (Czechy). Oczywiście w takiej chwili robi się pamiątkowe zdjęcia. Grupa osób ustawiła się do zdjęcia a aparat daliśmy takiej jednej pasażerce, żeby uwieczniła nas na kliszy. No i na kliszy uwieczniła ... swój nos Najzwyczajniej w świecie odwróciła aparat (jakąś analogową małpkę) obiektywem do twarzy i naświetliła sobie (na szczęście to przymknięte) oko flashem. Ubaw mieli wszyscy A wcześniej spoglądając w wizjer powiedziała: Ale was słabo widać, jacyś tacy duzi jesteście
      Co ciekawe, wszyscy widzieli, że dziewczyna robi błąd ale nikt jej nie zwrócił uwagi. Ja też :/
      Body: Canon EOS 300v + Canon EOS 350D
      Lens: kit 18-55 + EF 28-105 + EF 70-200/4
      Inne: 2x CF 1GB Kingston + futerał Bilora + torba Unomat + plecak Soligor + RC-1 + statyw Walimex WT-3570

      Komentarz

      Pracuję...