X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • myslidar
    Pełne uzależnienie
    • 2008
    • 1010

    #31
    Kup jedną lampę i wyzwalacz + jakąś parasolkę. Ja używam takiej ala softbox - http://allegro.pl/parasolka-softbox-...451919349.html

    Tutaj masz efekt: http://karolczyk.info/2010/04/03-04-...ania-do-sesji/
    Moje portfolio i blog: http://www.islight.pl
    Możesz mnie także polubić: https://www.facebook.com/Fotografia.IsLight

    Komentarz

    • januszP.
      Uzależniony
      • 2006
      • 634

      #32
      Poczytaj sobie to http://foto.jasiu.pl/ Dowiesz się co i jak można zrobić jedna lampą

      Komentarz

      • k-9
        Bywalec
        • 2010
        • 247

        #33
        nie no fajnie te fotki wychodzą jeszcze jak jedną lampą robiłeś to fajne efekt.
        A propos wyzwalacza nie chce już zakładać oddzielnego tematu aby nie skakać po stronie xD
        Bardzo polecany jest YONGNUO RF-602 który działa na 100m i za każdym razem odpala. W zestawie jest odbiornik(?) i nadajnik (?) ale jak będę chciał sobie dokupić kolejną lampę to będzie problem... Z tego co mi się wydaje YONGNUO RF-602 jest tylko na jedną lampę...
        Czy ktoś wie jakie baterie wchodzą do YONGNUO? pod lampy chyba są to 3x AAA a pod aparat? z tego co wadziłem na YT to jakiś paluszek tylko jakiś był dziwny... i nie mam pojęcia czy w PL są dostępne takie baterie/ czy akumulatorki....
        !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
        nie no fajnie te fotki wychodzą jeszcze jak jedną lampą robiłeś to fajne efekt.
        A propos wyzwalacza nie chce już zakładać oddzielnego tematu aby nie skakać po stronie xD
        Bardzo polecany jest YONGNUO RF-602 który działa na 100m i za każdym razem odpala. W zestawie jest odbiornik(?) i nadajnik (?) ale jak będę chciał sobie dokupić kolejną lampę to będzie problem... Z tego co mi się wydaje YONGNUO RF-602 jest tylko na jedną lampę...
        Czy ktoś wie jakie baterie wchodzą do YONGNUO? pod lampy chyba są to 2x AAA a pod aparat? z tego co wadziłem na YT to jakiś paluszek tylko jakiś był dziwny... i nie mam pojęcia czy w PL są dostępne takie baterie/ czy akumulatorki....
        !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
        Znalazłem już odpowiedzi
        Ostatnio edytowany przez k-9; 35937. Powód: Automerged Doublepost

        Komentarz

        • myslidar
          Pełne uzależnienie
          • 2008
          • 1010

          #34
          Mam YONGNUO RF-602 i działa bez problemu, odbiornik możesz sobie potem dokupić
          Moje portfolio i blog: http://www.islight.pl
          Możesz mnie także polubić: https://www.facebook.com/Fotografia.IsLight

          Komentarz

          • YouCan92
            Coś już napisał
            • 2011
            • 67

            #35
            Lampy z wyzwalaczem yongnuo (1 nadajnik i 1 odbiornik) możesz odpalic na wiele sposobów. Zakładając ze kupisz np 3 lamy z fotocela to do jednej podłączysz obiornik a reszta sama sie wyzwoli przez fotocele, możesz dokupić nie określona ilość odbiorników . Nie będe ci przepisywał co ma a czego nie ma bo jest wszystko ładnie opisane np tu
            5DmkII + słoiki + inne akcesoria + pomysł

            Blog osobisty

            Komentarz

            • k-9
              Bywalec
              • 2010
              • 247

              #36
              wiesz w dzień fotocela to nie jest trafne rozwiązanie... chyba warto zapatrzeć się w odbiornik do każdej lampy aby nie było problemów

              Komentarz

              • YouCan92
                Coś już napisał
                • 2011
                • 67

                #37
                sory , owładnięty fotografia studyjna zapomniałem o intencji tego tematu xd, no tak w dzień to lepiej odbiorniki po kupic bodajże 90 zł za sztukę jesli mowa o rf-602
                5DmkII + słoiki + inne akcesoria + pomysł

                Blog osobisty

                Komentarz

                • k-9
                  Bywalec
                  • 2010
                  • 247

                  #38
                  słyszałem o nich od wujka google xD ogólnie są bardzo polecane więc zapewne je kupie.

                  Komentarz

                  • k-9
                    Bywalec
                    • 2010
                    • 247

                    #39
                    wiecie co... chyba się zdecyduje na coś bardziej studyjnego... Mam białe tło... może uda mi się poprzesuwać meble to zrobi się trochę luźniej... Dozbieram kasy i na początek kupie quantuuma 300r a za jakiś czas dokupię do niego akumulator od quantuuma... a do tego rf-602

                    Komentarz

                    Pracuję...