X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Kubek
    Bywalec
    • 2005
    • 172

    #16
    Zamieszczone przez pazurek
    [...]
    mysle ze 99% wszystkich zdjec ktore sa w playboyach, ckm-ach i innych tego typu gazetkach jest w podobny sposob retuszowana. [...]
    zapewne - tu panience rozciągną, tam jej poszerzą
    i każdy facet jak zerknie, to od razu ma ochotę się zagłębić
    w lekturę...

    Zamieszczone przez pazurek
    [...]
    Tylko ze tam nie widzicie oryginalnych zdjec wiec nie macie porownania.
    oryginału by normalny chłop kijem nie ruszył nawet...

    Komentarz

    • Polaco
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 1135

      #17
      Zamieszczone przez santiblue
      Pewnie wpada w kompleksy
      Albo i sie cieszy
      Canon 20D + kit, Tamron 28-75 F/2.8, Canon 70-200 F/4, w planach cala reszta
      Troche moich knotow

      Komentarz

      • Kubek
        Bywalec
        • 2005
        • 172

        #18
        Zamieszczone przez kavoo
        [...]
        Dokladnie to samo dotyczy filmu/telewizji - jakbyscie zobaczyli na zywo taka np. Julie Roberts albo Cameron Diaz w "codziennej wersji", to szkoda byloby wam pawia na nia rzucic

        Martyne Wojciechowska kiedys poznalem osobiscie [...] - paskuda wyjatkowa A jej zdjecia z Playboya i wizerunek z TVNu niektorym snia sie po nocach
        W rzeczy samej - czasem na ulicy stolycy widzi się jakąś niby znaną mordę, ale wygląda toto jak gorsze wydanie gwiazdki z TV (podróbka jakaś czy cóś),
        a to właśnie ów "idol", tylko bez okrasy wykonanej przez stylistów, makijażystów, itp.

        Komentarz

        • asterix
          Uzależniony
          • 2005
          • 793

          #19
          porownujac oborobiuone zdjecia z playboya smiem poddac dyskusji porownanie jakosci obrobki tych zdjec z tymi z tego topiku... tamte sa zrobione profi.. te totalnie do bani..
          Canon 5d II | Canon EF 85mm f/1.2L II USM | Canon TS-E 24mm f/3.5 L II Tilt-Shift | Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM | Follow Focus TrusMT NT4 | Gini's Shoulder Rig DSLR-17 | Zoom h4n + audiotechnika at875r | SmallHD DP6 | Glidecam 2000 PRO | Oswietlenie i duperele, baterie i bateryjki, kabliska i kabelki, plecaki i szkrzyneczki... ahh is statywy Libec'a.

          Komentarz

          • Kubek
            Bywalec
            • 2005
            • 172

            #20
            Zamieszczone przez asterix
            porownujac oborobiuone zdjecia z playboya smiem poddac dyskusji porownanie jakosci obrobki tych zdjec z tymi z tego topiku... tamte sa zrobione profi.. te totalnie do bani..
            Żeby wrzucić zdjęcie z topiku na okładkę czasopisma, trzeba je podać kolejnej obróbce (pod konkretną technologię wydruku, naświetlania, itp. itd.,
            że o kompozycji nie wspomnę), więc wszystko jest względne...

            Komentarz

            • asterix
              Uzależniony
              • 2005
              • 793

              #21
              ale jakos tych od jakosci okladkowych jest zupelnie rozna.. to widac na 1 rzut oka.. obrobka bez smaku.. wszystko wyprowadzone do tych samych tonacji... tasmowa robota bleeeee...
              Canon 5d II | Canon EF 85mm f/1.2L II USM | Canon TS-E 24mm f/3.5 L II Tilt-Shift | Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM | Follow Focus TrusMT NT4 | Gini's Shoulder Rig DSLR-17 | Zoom h4n + audiotechnika at875r | SmallHD DP6 | Glidecam 2000 PRO | Oswietlenie i duperele, baterie i bateryjki, kabliska i kabelki, plecaki i szkrzyneczki... ahh is statywy Libec'a.

              Komentarz

              • pazurek
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 1294

                #22
                Znaczy sie co, ze te NIE sa "okladkowe"?



                http://plfoto.com/4986/autor.html

                Komentarz

                • adamek
                  Pełne uzależnienie
                  • 2004
                  • 2265

                  #23
                  Mnie bardziej ciekawi, co myślą panie, które zostały "rozebrane" w komputerze. Masz fotki w ubranku - a w gazecie jesteś nago.

                  A z nnej beczki - wizazystki potrafia naprawdę zdziałać cuda... Nie wszędzie muszą być używane techniki obróbki cyfrowej. Kosmetyki wystarczą.
                  Miłego dnia
                  adam jastrzębowski
                  cyfra i analog. obiektywy, statyw i monopod
                  tu tu

                  Komentarz

                  • Kubek
                    Bywalec
                    • 2005
                    • 172

                    #24
                    Zamieszczone przez asterix
                    ale jakos tych od jakosci okladkowych jest zupelnie rozna.. to widac na 1 rzut oka.. obrobka bez smaku.. wszystko wyprowadzone do tych samych tonacji... tasmowa robota bleeeee...
                    a zaglądałeś tu:



                    zupełnie inaczej wyglądają te fotki na okładce niż w pokazie portfolio

                    Komentarz

                    • djtermoz
                      Uzależniony
                      • 2004
                      • 988

                      #25
                      Warsztat to ten koles moze i ma dobry a wyczucia dobrego smaku zero. Produkuje takie plastikowe lalunie ze az smutno sie robi na to patrzac.

                      No ale jesli to sie sprzedaje i trafia na okladki tzn ze jest na to popyt...
                      djtermoz@pbase

                      Komentarz

                      • muflon
                        Pełne uzależnienie
                        • 2004
                        • 6763

                        #26
                        Natural beauty ROTFL


                        I "natural" w dwóch innych miejscach na okładce :-D
                        zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

                        Komentarz

                        • Polaco
                          Pełne uzależnienie
                          • 2005
                          • 1135

                          #27
                          Naturalnie wyretuszowane

                          Ale po co szukac tak daleko ? Wystarczy otworzyc jakies czasopismo dla kobiet, od razu po oczach wali plastikowa skora
                          Canon 20D + kit, Tamron 28-75 F/2.8, Canon 70-200 F/4, w planach cala reszta
                          Troche moich knotow

                          Komentarz

                          • asterix
                            Uzależniony
                            • 2005
                            • 793

                            #28
                            hehehe.. juz te na okladkach sie leja sie lukrem jak tamte z portfolio watpliwej jakosci
                            Canon 5d II | Canon EF 85mm f/1.2L II USM | Canon TS-E 24mm f/3.5 L II Tilt-Shift | Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM | Follow Focus TrusMT NT4 | Gini's Shoulder Rig DSLR-17 | Zoom h4n + audiotechnika at875r | SmallHD DP6 | Glidecam 2000 PRO | Oswietlenie i duperele, baterie i bateryjki, kabliska i kabelki, plecaki i szkrzyneczki... ahh is statywy Libec'a.

                            Komentarz

                            • skrzat
                              Początki nałogu
                              • 2004
                              • 440

                              #29
                              Zamieszczone przez asterix
                              porownujac oborobiuone zdjecia z playboya smiem poddac dyskusji porownanie jakosci obrobki tych zdjec z tymi z tego topiku... tamte sa zrobione profi.. te totalnie do bani..
                              Widziałem zdjęcia oryginalne kilku polskich znanych Pań do Playboya i moge Cię zapewnić, że zdjęcia z tego wątku wymagały mniej przeróbek
                              Do tego mogę pokazać 2 numery Playboya, gdzie 2 zdjęcia nie zostały do końca wyretuszowane i poszły do druku z "wadami"
                              Aparacik, szkiełeczka, lampeczka i plecaczek...

                              Komentarz

                              • Kubek
                                Bywalec
                                • 2005
                                • 172

                                #30
                                Zamieszczone przez skrzat
                                [...]
                                Do tego mogę pokazać 2 numery Playboya, gdzie 2 zdjęcia nie zostały do końca wyretuszowane i poszły do druku z "wadami"
                                To nie wady! To zarost łonowy!
                                Niektóre kobiety nadal go noszą...

                                Komentarz

                                Pracuję...