X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Il fuoco
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 1025

    #166
    no o tym mówię Kuchatku
    | yyy...zdjęcia poszedłem robić... |

    Komentarz

    • Silent Planet
      Uzależniony
      • 2004
      • 832

      #167
      Ale ja nie wiem, czy Hazan zgodzi się na aż tak ciężką pornografię...
      is SILENCE
      "Enjoy the silence."
      ---
      Wróciłem...!
      analog & digital / black & white / calm & easy...

      Komentarz

      • Il fuoco
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 1025

        #168
        we shall see:P, tzn you shall see
        | yyy...zdjęcia poszedłem robić... |

        Komentarz

        • C41photocrew
          Zablokowany
          • 2005
          • 528

          #169
          :P u will see shall uzywamy tylko w 1 osobie hehehehe

          Komentarz

          • bebop
            Uzależniony
            • 2005
            • 755

            #170
            Zamieszczone przez KuchateK
            To zdjecia odrazu wysylaj to bedzie mozna zobaczyc jak Ci idzie i ewentualnie cos doradzic
            ten wątek robi się coraz bardziej zabawny... ;-)
            gra i buczy bebop

            Komentarz

            • Il fuoco
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 1025

              #171
              tak c41 widocznie za dużo się filmów eng naoglądałem i mi weszło w nawyk kaleczenie englisha
              | yyy...zdjęcia poszedłem robić... |

              Komentarz

              • C41photocrew
                Zablokowany
                • 2005
                • 528

                #172
                hehe spoooko beka jezu jak mi sie nie chce nic bleeeeeeeh....... dawaj znac jak beda foty trzymka sie

                Komentarz

                • ripek
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 1486

                  #173
                  Mnie sie trafila okazja na sesje z laską Macie moze linki do dobrych tutoriali portretowych?

                  Plenerem będzie hala/ruina z cegły.
                  Canon G10, WP-DC28, :grin: 5d mkIII:grin: 5d mkI 17-40L 24LII 35L 85LII 580II

                  Komentarz

                  • pazurek
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 1294

                    #174
                    ripek: w Tarnowie czy Krakowie ta sesja?
                    http://plfoto.com/4986/autor.html

                    Komentarz

                    • ripek
                      Pełne uzależnienie
                      • 2005
                      • 1486

                      #175
                      Tarnów Aczkolwiek zaczynam poszukiwania na terenie Krakowa ;D hehe
                      Canon G10, WP-DC28, :grin: 5d mkIII:grin: 5d mkI 17-40L 24LII 35L 85LII 580II

                      Komentarz

                      • bebop
                        Uzależniony
                        • 2005
                        • 755

                        #176
                        Zamieszczone przez ripek
                        Mnie sie trafila okazja na sesje z laską Macie moze linki do dobrych tutoriali portretowych?
                        temat był wałkowany. przeszukałeś te forum? na forum.promodels.pl jest trochę linków do tutoriali. polecam też "portret doskonały" M. Busselle. wydatek rzędu 25-40 zł w zależności od księgarni. sporo analizy oświetlenia - chociaż ja wolę oglądać dobre portrety i analizować sam oświetlenie. aha - taka osoba od makijażu to jednak jest ratunek, ostatnio z paszteta wyczarowała mi plastyczną twarz. to tak a propos sytuacji, kiedy modelka chce się sama malować... lub stwierdzasz, że "a po co, niech wygląda naturalnie".
                        gra i buczy bebop

                        Komentarz

                        • ripek
                          Pełne uzależnienie
                          • 2005
                          • 1486

                          #177
                          Hmm jako że nie mam osoby od kamuf...makijazu to te sprawy pozostawie dziewczynie. Powiedziałem jej żeby się ubrała/pomalowala tak jak się czuje -> swobodnie.

                          Doraźnie spróboje korygować w PS

                          Thx za linka. Co do szukajki to google mało mi powiedziało Chyba za głęboko chcialem szukac po hamerykańskich tutorkach ..
                          Ostatnio edytowany przez ripek; 2691.
                          Canon G10, WP-DC28, :grin: 5d mkIII:grin: 5d mkI 17-40L 24LII 35L 85LII 580II

                          Komentarz

                          • asterix
                            Uzależniony
                            • 2005
                            • 793

                            #178
                            OFF TOP
                            "Portret doskonały" M. Busselle w Glownej Ksiegarni Naukowej im. B.Prusa w W-wie na Krakowskim Przedmiesciu kosztuje 23zł (allegro 40-80zl) - maja www ale nie pamietam adresu
                            Canon 5d II | Canon EF 85mm f/1.2L II USM | Canon TS-E 24mm f/3.5 L II Tilt-Shift | Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM | Follow Focus TrusMT NT4 | Gini's Shoulder Rig DSLR-17 | Zoom h4n + audiotechnika at875r | SmallHD DP6 | Glidecam 2000 PRO | Oswietlenie i duperele, baterie i bateryjki, kabliska i kabelki, plecaki i szkrzyneczki... ahh is statywy Libec'a.

                            Komentarz

                            • ripek
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 1486

                              #179


                              23,25zl Lece to kupić
                              Canon G10, WP-DC28, :grin: 5d mkIII:grin: 5d mkI 17-40L 24LII 35L 85LII 580II

                              Komentarz

                              • bebop
                                Uzależniony
                                • 2005
                                • 755

                                #180
                                Zamieszczone przez ripek
                                są jeszcze trzy pozycje tego autora. też polecam.
                                gra i buczy bebop

                                Komentarz

                                Pracuję...