X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • asterix
    Uzależniony
    • 2005
    • 793

    #286
    e tam poprostu fajnie jest
    Canon 5d II | Canon EF 85mm f/1.2L II USM | Canon TS-E 24mm f/3.5 L II Tilt-Shift | Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM | Follow Focus TrusMT NT4 | Gini's Shoulder Rig DSLR-17 | Zoom h4n + audiotechnika at875r | SmallHD DP6 | Glidecam 2000 PRO | Oswietlenie i duperele, baterie i bateryjki, kabliska i kabelki, plecaki i szkrzyneczki... ahh is statywy Libec'a.

    Komentarz

    • C41photocrew
      Zablokowany
      • 2005
      • 528

      #287
      wystarczy powiedzidec prawde a nie owijac w bawelne!!!!!!!!!!! takie jest moje zdanie..a zapewniam ze kazdy by se dal \spokoj....a ciagle wymowki tylko draznia coniektorych

      Komentarz

      • Vitez
        zło konieczne
        • 2004
        • 19804

        #288
        Na zyczenie autora watku zawsze mozna zamknac watek .

        Komentarz

        • C41photocrew
          Zablokowany
          • 2005
          • 528

          #289
          hmmm i cicho nadal.....chociash moze jakies wyjasnienia??

          Komentarz

          • rysiaczek
            Uzależniony
            • 2005
            • 897

            #290
            a moshe nie?:rolleyes:
            Pkt 8 Regulaminu - niedozwolona stopka tu była...

            Komentarz

            • Venio
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 1084

              #291
              Zamieszczone przez C41photocrew
              hmmm i cicho nadal.....chociash moze jakies wyjasnienia??
              Zamieszczone przez rysiaczek
              a moshe nie?:rolleyes:
              zapraszam do wątku o poprawnej pisowni

              Komentarz

              • rysiaczek
                Uzależniony
                • 2005
                • 897

                #292
                Venio zapraszam na kursik czytania między wierszami...
                Pkt 8 Regulaminu - niedozwolona stopka tu była...

                Komentarz

                • Błajo
                  Początki nałogu
                  • 2005
                  • 473

                  #293
                  Czemu ten temat nie jest zamkniety?
                  Sprzęt: Canon + wymienne obiektywy + zewnętrzna lampa błyskowa

                  Komentarz

                  • Il fuoco
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 1025

                    #294
                    ale Was to męczy. niestety czasu dalej brak. fotki są, siedzą na dysku i czekają....na co??.... tak na święta bo wtedy wolne:P a Niemcy przywiezli Schanps'a czy jak to się tam pisze. wczoraj wrocilem. z klientce zdjecia w skali 10 stopniowej podobaly sie na 7. a jak Vitez chce niech zamyka, ja nie będę płakał
                    | yyy...zdjęcia poszedłem robić... |

                    Komentarz

                    • C41photocrew
                      Zablokowany
                      • 2005
                      • 528

                      #295
                      hmmm nio tak...e tam sznaps wpadnij do 3miasta to zobaczysz jak sie pije

                      Komentarz

                      • Vitez
                        zło konieczne
                        • 2004
                        • 19804

                        #296
                        Zamieszczone przez Il fuoco
                        a jak Vitez chce niech zamyka, ja nie będę płakał
                        Nie zamierzam. To byla sugestia do ciebie ze jesli cie drecza za mocno to mozesz zawsze poprosic o zamkniecie.

                        Komentarz

                        • EchoX
                          Bywalec
                          • 2005
                          • 171

                          #297
                          Il fuoco - no to masz ********ego klienta... nie dosc ze zdjecia mu srednio odpowiadaja (7 to chyba naciagane srednio :wink: ) to jeszcze jest gotow czekac niewiadomo jak dlugo
                          Ostatnio edytowany przez EchoX; 3577.
                          Wojna to choroba psychiczna rozprzestrzeniajaca sie jak epidemia
                          Strach nie ma sensu, Stary Ojciec już dawno napisał księgę twojego życia
                          Jak długo można patrzeć na teściową z przymrużeniem oka?
                          -aż się muszka zgra ze szczerbinką...

                          www.echoart.pl

                          Komentarz

                          • Il fuoco
                            Pełne uzależnienie
                            • 2005
                            • 1025

                            #298
                            ja już mojemu klientowi daaawno zdjęcia wysłałem chciał rawy, dostał rawy. a raczej dostała
                            | yyy...zdjęcia poszedłem robić... |

                            Komentarz

                            • Zielony
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 2928

                              #299
                              Zamieszczone przez Il fuoco
                              ja już mojemu klientowi daaawno zdjęcia wysłałem chciał rawy, dostał rawy. a raczej dostała
                              aha, czyli dostała surowe jak sama nazwa wskazuje?
                              no to po sprawie.
                              powodzenia na maturce.
                              sigpic


                              Komentarz

                              • Il fuoco
                                Pełne uzależnienie
                                • 2005
                                • 1025

                                #300
                                tak dostała surowe,

                                we czwartek mam polski - bez problemu
                                w piątek - anglik - od gima mam FCE wiec bezstresowo podchodze
                                poniedzialek - WOS

                                przyda sie powodzenie w poniedzialek :P oj przyda więc dzięks
                                | yyy...zdjęcia poszedłem robić... |

                                Komentarz

                                Pracuję...