X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Kamelg
    Dopiero zaczyna
    • 2012
    • 37

    #1

    Jak wykonać taką przeróbkę ?

    Jak wykonać takie zdjęcie https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater ?

    Czy to odpowiednie mieszanie warstwa czy może jakieś maskowanie?
  • jaroz
    Bywalec
    • 2012
    • 151

    #2
    Odp: Jak wykonać taką przeróbkę ?

    podstawa pracy w PS i innych programach. Jeśli tego nie wiesz, to żadne tłumaczenie nic nie da i najlepiej zacząć od poznania możliwości programu.

    Komentarz

    • scooter
      Uzależniony
      • 2005
      • 856

      #3
      Odp: Jak wykonać taką przeróbkę ?

      Moze chociaz dwa zdania do pytajacego? Wydaje mi sie ze sie wycina interesujacy fragment i naklada sie na poprzednia warstwe..... I tak od ostatniego planu ?

      Komentarz

      • Michlax
        Dopiero zaczyna
        • 2013
        • 34

        #4
        Odp: Jak wykonać taką przeróbkę ?

        Aparat na statyw, seria zdjęć z różnymi ustawieniami modela. Wrzucasz do Photoshopa warstwa na warstwę i maskujesz po kolei, lub wycinasz/ zamazujesz, jak Ci wygodniej.

        Komentarz

        • chrisNI
          Bywalec
          • 2013
          • 173

          #5
          Odp: Jak wykonać taką przeróbkę ?

          Puszka na statyw, ustaw przyslone by obiela ostroscia porzadany obszar. Puszka na full manual lub po pomiarze blokada expozycji by wszystkie klatki byly jednakowo naswietlone i posiadaly jednakowy BB. W PS otwierasz wszystkie ujecia i ukladasz jedno na drugim od najdalszego planu. Do kazdej warstwy przyporzadkowujesz maske (bedzie biala). uzyj teraz czarnego miekkigo pedzla i kolejno odkrywaj porzadany obszar. Splaszc obrazek i gotowe

          Komentarz

          • jellyeater
            Pełne uzależnienie
            • 2010
            • 1631

            #6
            Odp: Jak wykonać taką przeróbkę ?

            Na początek to trzeba się kimś takim urodzić. Heh.

            http://jellyeater.net84.net/

            Komentarz

            Pracuję...