X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • adamek
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 2265

    #16
    Tak mi się przynajmniej zdaje...
    Że cena tego fuji jest tak odstraszająca, że tańszy wychodzi linhof, czy cambo.
    A że cena rpzystawk z grubsza ta sama...
    Miłego dnia
    adam jastrzębowski
    cyfra i analog. obiektywy, statyw i monopod
    tu tu

    Komentarz

    • kocis
      Początki nałogu
      • 2005
      • 472

      #17
      Zamieszczone przez adamek
      No to równie dorbze można kupic Wielki Format i cyfrową ściankę. :P
      No pewnie, za cenę mało chodzonego Mercedesa S.
      300D; 17-40/4L; 24-105/4L; 70-200/4L; 430EX

      Komentarz

      • adamek
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 2265

        #18
        no, ale tege mercedesa o kosztuje cyfrowa ścianka.
        A WF jest tańszy od fuji 680.
        Miłego dnia
        adam jastrzębowski
        cyfra i analog. obiektywy, statyw i monopod
        tu tu

        Komentarz

        Pracuję...