X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Wojtko
    Bywalec
    • 2011
    • 152

    #16
    Odp: Jak uzyskać taki efekt

    Może filtr górnoprzepustowy na warstwach?

    Komentarz

    • tomphoto
      Początki nałogu
      • 2007
      • 428

      #17
      Odp: Jak uzyskać taki efekt

      color efex pro masz tam różne zafarby, brązy są w kilku odcieniach, i oczywiście inne kolory również, z możliwością punktowego ich dodawania..itd zbyt wiele możliwości by pisać o tym w postach, na YT znajdziesz
      gdyby tego było mało analog color efex z kolejnymi ...opcjami na modyfikacje fotografii
      Ostatnio edytowany przez tomphoto; 10677.
      http://www.tomphoto.pl Fotografujcie, jeżeli sprawia wam to radość.

      Komentarz

      • cieszywid
        Dopiero zaczyna
        • 2010
        • 22

        #18
        Odp: Jak uzyskać taki efekt

        Nie wiem na ile pomocne będzie to co powiem, ale powiem Po pierwsze manipulacja kolorami i wypranymi światłami i cieniami wymaga doświadczenia i wyczucia. Po drugie w PS efekt wyprania uzyskuję poprzez edycję ustawienia Ekspozycja/ Przesunięcie a kolory to manipulacja krzywymi ( nimi też można pięknie wyprać fotę ). Ustawienia gamma też mogą być przydatne. W LR z kolei wypranie działa przez ruch krzywą, a zmiana kolorów przez split toning. Dla mnie osobiście największym problemem w tej sprawie jest wybranie dobrych kolorów.

        Komentarz

        • MichalPrz
          Coś już napisał
          • 2014
          • 58

          #19
          Odp: Jak uzyskać taki efekt

          Podpinam się pod wątek:

          znacie jakieś dobre strony z darmowymi i płatnymi presetami do LR ?

          Dzięki!

          --- Kolejny post ---

          Podpinam się pod wątek:

          znacie jakieś dobre strony z darmowymi i płatnymi presetami do LR ?

          Dzięki!

          Komentarz

          • Zbyszko666
            Uzależniony
            • 2008
            • 970

            #20
            Odp: Jak uzyskać taki efekt

            Zamieszczone przez MichalPrz
            Podpinam się pod wątek:

            znacie jakieś dobre strony z darmowymi i płatnymi presetami do LR ?

            Dzięki!

            --- Kolejny post ---

            Podpinam się pod wątek:

            znacie jakieś dobre strony z darmowymi i płatnymi presetami do LR ?

            Dzięki!

            był już taki wątek w dziale fotografia ślubna jak dobrze pamiętam i sam go zakładałem.

            --- Kolejny post ---

            Zamieszczone przez MichalPrz
            Podpinam się pod wątek:

            znacie jakieś dobre strony z darmowymi i płatnymi presetami do LR ?

            Dzięki!

            --- Kolejny post ---

            Podpinam się pod wątek:

            znacie jakieś dobre strony z darmowymi i płatnymi presetami do LR ?

            Dzięki!

            był już taki wątek w dziale fotografia ślubna jak dobrze pamiętam i sam go zakładałem.

            Komentarz

            Pracuję...