X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Pszczola
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 1760

    #16
    A to trzeba szefowi wytlumaczyc, ze fotki beda do celow dokumentacyjnych, do publikacji naukowych (ew. naukawych ;-) ), i ze sprawe niezwykle kosztownego sprzetu foto finansujesz z wlasnych srodkow.
    EOS 300v + BP, EOS 350d, EFs 18-55 3.5-5.6 II, EF 28-90 4-5.6 II, EF 75-300 4-5.6 III, EF 50mm 1.8 II, EF 85mm 1.8, Auto Revuenon 135 2.8, Pentacon 200 4, 430EX + rożny osprzęt; FED 5B; LOMO LK-A; Lubitel 166B; Minolta AF Big-Finder; Umax AstraCam 1000

    Komentarz

    • kazper
      Coś już napisał
      • 2005
      • 76

      #17
      Witam ponownie.
      Poczytałe trochę i w ramach walki z nudą skleiłem zapomocą taśmy dwa obiektywy że tak powiem głowami. Zrezygnowałem a mikroskopu i oto co wyszło. To wszystko jest sól kamiennna z gł. około 3390-3416m.



      Napisał pszczoł:
      A to trzeba szefowi wytlumaczyc, ze fotki beda do celow dokumentacyjnych, do publikacji naukowych (ew. naukawych ), i ze sprawe niezwykle kosztownego sprzetu foto finansujesz z wlasnych srodkow.
      Z tym jeszcze poczekam bo chodzą słuchy o jakiś nowych folderach itp. więc nie będę się wychylał z "finansowaniem z własnych środków". Ale dzięki za pomysł.
      kazper

      Komentarz

      • Pszczola
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 1760

        #18
        Zamieszczone przez kazper
        Z tym jeszcze poczekam bo chodzą słuchy o jakiś nowych folderach itp. więc nie będę się wychylał z "finansowaniem z własnych środków". Ale dzięki za pomysł.
        Z tym, ze ja zakladalem, ze cyfre i tak juz masz, wiec nie poniesiesz zadnych dodatkowych nakladow, a w oczach szefa wypadniesz jako 'dobry' pracownik ;-)
        EOS 300v + BP, EOS 350d, EFs 18-55 3.5-5.6 II, EF 28-90 4-5.6 II, EF 75-300 4-5.6 III, EF 50mm 1.8 II, EF 85mm 1.8, Auto Revuenon 135 2.8, Pentacon 200 4, 430EX + rożny osprzęt; FED 5B; LOMO LK-A; Lubitel 166B; Minolta AF Big-Finder; Umax AstraCam 1000

        Komentarz

        • kazper
          Coś już napisał
          • 2005
          • 76

          #19
          Zamieszczone przez Pszczola
          Z tym, ze ja zakladalem, ze cyfre i tak juz masz, wiec nie poniesiesz zadnych dodatkowych nakladow, a w oczach szefa wypadniesz jako 'dobry' pracownik ;-)
          Bardzo słuszna uwaga. Jak wrócę i tak muszę biuro odwiedzić więc zarzucę temat. Bardzo dziękuję za podpowiedź.
          kazper

          Komentarz

          • Pszczola
            Pełne uzależnienie
            • 2004
            • 1760

            #20
            Nie ma za co. Technika ta w praktyce kilka razy u mnie zafunkcjonowala jak trzeba.
            EOS 300v + BP, EOS 350d, EFs 18-55 3.5-5.6 II, EF 28-90 4-5.6 II, EF 75-300 4-5.6 III, EF 50mm 1.8 II, EF 85mm 1.8, Auto Revuenon 135 2.8, Pentacon 200 4, 430EX + rożny osprzęt; FED 5B; LOMO LK-A; Lubitel 166B; Minolta AF Big-Finder; Umax AstraCam 1000

            Komentarz

            Pracuję...