X
-
Tagi: Brak
-
było...mi się podoba czerwony
-
Komentarz
-
mattnick to jak wiesz ze bylo to podaj link jeszcze________
Rzeczy widzimy nie takimi, jakie są, ale takimi, jacy jesteśmy
Immanuel KantKomentarz
-
-
prezerwatywa na...
używa ktoś taką gumkę...: http://www.cameraarmor.pl/zbroja.html jesli tak to podzielcie sie co to jest warte...Komentarz
-
Ja mam na 400d.
+ pewniejszy uchwyt (400d jest malutkie...)
+ gruba guma chroni przed uderzeniem i trochę przed zamoczeniem.
- trudniejszy dostęp do kółek i przycisków.
- spust zrobił się "miękki" (trudno wyczuć 1 stopień).
- można zapomnieć o zamontowaniu wizjera kątowego i innych podobnych wynalazków
to tak z grubsza...pozdrawiam
Jacek
nie karmię troli...Komentarz
-
Ta pani zaprezentowana na stronie była w komplecie ?
Canon G10, WP-DC28, :grin: 5d mkIII:grin: 5d mkI 17-40L 24LII 35L 85LII 580II
Komentarz
-
Komentarz
-
Ja mam. Nie używam z bardzo prostego powodu - jest niekompatybilna z gripem. A dla mnie grip jest po prostu nieodzowny (kwestia przyzwyczajenia). Dlatego armor leży w szafie. Może w końcu ją sprzedam, bo jeśli ktoś nie używa/nie ma gripa, to jest to całkiem dobra rzecz.Praktica MTL 5B, RevueFlex 5005, PSix, EOS 30D+opcjonalna matówka z klinem, worek szkiełek, jakaś lampa i statyw :-)Komentarz
-
-
Ja mam do 30D. Wygląda ochydnie - moja żona mówi, że zakładam "galaretę na aparat"
. Aparat robi się megawielki. Na moją rękę uchwyt za duży. Dostęp do większości funkcji w porządku. Ochronę stanowi dość dobrą - jest to stosunkowo grube. Zakłada się upierdliwie dlatego jak już raz założę to nie chce mi się zdejmować. Jak raz poszedłem z tym na imprezę to się ludzie oglądali
.
W górach dobre. Praktycznie mogę przestać martwić się o aparat."Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
Kapitan Wagner
Komentarz
-
Witajcie
pozwolicie ze sie podczepie.
Jestem tutaj nowy i mam pytanie dotyczace armor. Czy jest jakis armor dla Cann EOS 350D?? Jesli macie jakis namar na taki armor to prosze podeslijcie linka.
Dzieki za odpowiedzKomentarz
-
"Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
Kapitan Wagner
Komentarz
-
Jest, wymiar 400d i 350 d nie różnią się.
Są dwie wersje dla 400d (więc i 350d)
szara wersja: http://store.made-products.com/produ...ra-armor-smoke
oraz: http://store.made-products.com/produ...mera-armor-redKomentarz
Komentarz