X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • iREM
    Uzależniony
    • 2005
    • 951

    #1

    Bg-e2

    Nie mogę znaleźć jasnej odpowiedzi - czy grip BG-E2 dedykowany do EOSa 20 i 30 D - będzie w pełni fonkcjonalny z eosem 40D? Pasuje do 40ki?
    Wszystko można zrobić lepiej.
    www.irem.pl | 500px | foty.irem.pl
  • maly420

    #2
    Pasuje - nawet do 50D ....

    Komentarz

    • iREM
      Uzależniony
      • 2005
      • 951

      #3
      Zamieszczone przez maly420
      Pasuje - nawet do 50D ....
      Hmm, to czym one się kurka różnią? :-)
      Wszystko można zrobić lepiej.
      www.irem.pl | 500px | foty.irem.pl

      Komentarz

      • Andrus
        Początki nałogu
        • 2005
        • 269

        #4
        Zamieszczone przez iREM
        Hmm, to czym one się kurka różnią? :-)
        N ma "uszczelnienia"
        | galeria | portfolio |

        Komentarz

        • maly420

          #5
          chyba kawałek gumki - ciężko nazwać to uszczelnieniem :]

          Komentarz

          • iREM
            Uzależniony
            • 2005
            • 951

            #6
            Zamieszczone przez Andrus
            N ma "uszczelnienia"
            dzięki :-)
            Wszystko można zrobić lepiej.
            www.irem.pl | 500px | foty.irem.pl

            Komentarz

            • Hellfire
              Początki nałogu
              • 2006
              • 414

              #7
              Sam się ostatnio zastanawiałem czym się różnią. Miałem oba w rękach i za cholerę nie widziałem różnicy.

              Komentarz

              • Andrus
                Początki nałogu
                • 2005
                • 269

                #8
                Zamieszczone przez maly420
                chyba kawałek gumki - ciężko nazwać to uszczelnieniem :]
                dlatego dalem "" ;] w sumie zawsze cos to da w porownaniu ze zwyklym, ale podczas deszczu to i tak worek/parasolka
                | galeria | portfolio |

                Komentarz

                • lukaszczecin
                  Bywalec
                  • 2007
                  • 99

                  #9
                  Zamieszczone przez Hellfire
                  Sam się ostatnio zastanawiałem czym się różnią. Miałem oba w rękach i za cholerę nie widziałem różnicy.
                  pasek gumki w pojemniku na aku/AA
                  puszki + szkła + inne graty

                  Komentarz

                  • Dzidek75
                    Coś już napisał
                    • 2007
                    • 80

                    #10
                    Bez problemowo. Z 50d działa rewelacyjnie

                    Komentarz

                    Pracuję...