X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Lukis
    Dopiero zaczyna
    • 2009
    • 26

    #1

    Akumulator

    Witam,
    jakiej marki akumulatory polecacie, jako zamienniki oryginalnych baterii?
    Aparat to 450D.
    Canon 450D | C18-55 IS | C50mm f/1.8 | Samyang 8mm fisheye | Sunpak PZ42X
  • andrewjohn
    Początki nałogu
    • 2008
    • 349

    #2
    Ja mam Photixa i Deltę- nie widzę zasadniczej różnicy miedzy nimi, a orginalnym canonem.
    Canon EOS 450D+S10-20/4,5-5,6 + C15-85 IS USM+C50/1,8+C55-250 IS

    Komentarz

    • Chris_11
      Uzależniony
      • 2006
      • 572

      #3
      Ja mam PremiumGolda i nie polecam... Raczej już nigdy nie skuszę się na tanie zamienniki.
      Nieważne, czym... Ważne, jak...

      Foto-Blog

      Komentarz

      • Vitez
        zło konieczne
        • 2004
        • 19804

        #4
        Zamieszczone przez Lukis
        Witam,
        jakiej marki akumulatory polecacie, jako zamienniki oryginalnych baterii?
        Aparat to 450D.
        Mam taką sugestię - w tej wyszukiwarce: http://maciejko.net/cbsearch/ znajdziesz prawie wszystkie odpowiedzi na forum.
        Poszukaj najpierw, zamiast zakładać kolejny zbędny wątek na temat zamienników baterii.

        Komentarz

        • Bogdan56_Ch
          Początki nałogu
          • 2007
          • 377

          #5
          Poledam Deltę. Uzywałem w 400D teraz w 50D i nie odczuwam różnicy w stosunku do orginalnych akumulatorków.

          Komentarz

          • jarooes
            Dopiero zaczyna
            • 2009
            • 24

            #6
            Zamieszczone przez Chris_11
            Ja mam PremiumGolda i nie polecam... Raczej już nigdy nie skuszę się na tanie zamienniki.
            Tu zdana są podzielone
            Enjoy na http://canon-board.info/showthread.p...745#post742745
            napisał że użyt PremiumGold od dwuch lat i mówi, że różnicy między oryginałem nie widzi, no poza ceną.

            Komentarz

            • Chris_11
              Uzależniony
              • 2006
              • 572

              #7
              Właśnie tym tematem się kierowałem wybierając tani zamiennik i na podstawie opinii zdecydowałem się na PremiumGolda.
              Niestety, akurat mój egzemplarz okazał się beznadziejny i wytrzymuje bardzo krótko.
              Nieważne, czym... Ważne, jak...

              Foto-Blog

              Komentarz

              • Makudonarudo
                Początki nałogu
                • 2006
                • 381

                #8
                ja miałem premium golda do 30D i też nie narzekałem. (równolegle miałem canonowskiego)

                Komentarz

                Pracuję...