X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • zonk
    Bywalec
    • 2007
    • 203

    #1

    Problem z trybem TV

    Witam!
    dzisiaj chciałem skorzystać z trybu TV więc ustawiłem koło właśnie na ten tryb. Ustawiłem sobie czas 1/30s i chcialem zrobic zdjęcie. Po naciśnięciu spustu migawki do połowy obiektyw łapie mi ostrość, ale w tym samym momencie ustawiony czas 1/30s aparat zmienia na inny. Proszę o pomoc co z tym zrobć? Aparat to 40D.
    >>>--------> założyłem sobie bloga <--------<<<
  • Konrado84
    Bywalec
    • 2008
    • 154

    #2
    Bezpieczne przesuwanie ekspozycji masz włączone (czy jak to się zwie).
    Wyłącz a problem zniknie (+ ew. doczytaj w instrukcji jak to coś działa )
    www.konradwojcik.pl

    Komentarz

    • fabrykant
      Bywalec
      • 2007
      • 177

      #3
      Też stawiam na włączone "Bezpieczne przesunięcie ekspozycji". Jak to wyłączyć:
      wejdź w menu:
      - 2 ga zakładka od prawej
      - C.Fn. Ekspozycja
      - 6-ta funkcja to "Bezpieczne..."
      powinno być ustawione na "0- wyłącz".
      Zajrzenie do instrukcji nie zaszkodzi, bo w pewnych momentach to przydatna funkcja.
      Pozdrowienia

      Komentarz

      • zonk
        Bywalec
        • 2007
        • 203

        #4
        Zamieszczone przez fabrykant
        Też stawiam na włączone "Bezpieczne przesunięcie ekspozycji". Jak to wyłączyć:
        wejdź w menu:
        - 2 ga zakładka od prawej
        - C.Fn. Ekspozycja
        - 6-ta funkcja to "Bezpieczne..."
        powinno być ustawione na "0- wyłącz".
        Zajrzenie do instrukcji nie zaszkodzi, bo w pewnych momentach to przydatna funkcja.
        Pozdrowienia
        Dzięki Ci kolego! działa
        >>>--------> założyłem sobie bloga <--------<<<

        Komentarz

        Pracuję...