X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • duperel
    Bywalec
    • 2006
    • 127

    #1

    Eizo S1931

    Panowie i Panie,

    mam pytanie dotyczące monitora Eizo S1931, a dokładnie jego wbudowanych głośników. Korzystałem z nich sporadycznie ale wczoraj zaczęły nagle szumieć i przerywać (jak stare radio) a następnie całkiem przestały działać.
    Gniazdo3,5mm w kompie jest OK bo podłączałem inne głośniki. Kabelek łączący komputer z monitorem też jest OK bo po podłączeniu słuchawek do gniazda z boku obudowy monitora dźwięk jest transmitowany, czyli ewidentnie nawaliły wbudowane głośniki.

    Czy ktoś miał podobny problem i znalazł "domowe" rozwiązanie czy czeka mnie serwis?


    Pozdrawiam
    1DmkIV + 650D + 16-35 mkII + 24-70 mkI + 70-200 IS mkII (Zbieram na 24-70 mkII
  • dinderi
    Pełne uzależnienie
    • 2009
    • 3028

    #2
    Skoro objaw był w dwóch głośnikach jednocześnie, to wg mnie nawaliło coś na drodze wtyczka - > głośniki. Podejrzewam zimny lut. Trzeba rozbebeszyć i szukać, albo odnieść do serwisu.
    Dwa głośniki na raz/jednocześnie/w tym samym czasie się nie psują
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

    Komentarz

    • aligator16
      Początki nałogu
      • 2008
      • 457

      #3
      U mnie co prawda w modelu niżej (s1921) padło gniazdo, co prawda gdy lekko poruszam wtyczką to zacznie działać, na szczęście te głośniczki są mi zupełnie zbędne

      Komentarz

      • mateuszkaratysz
        Początki nałogu
        • 2009
        • 330

        #4
        Kup sobie głośniki wolnostojące przecież dźwięk z głośników wbudowanych w monitor niszczy wszelką przyjemność z muzyki płynącą.

        Komentarz

        • tataniny
          Dopiero zaczyna
          • 2005
          • 17

          #5
          Tak też zrobiłem i kupiłem ten zestaw głośników. Świetnie grają i wyglądają

          Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.
          5d-rzwiowe auto, jasne okna z czerwonymi obwódkami i mocne światło ;-)

          Komentarz

          Pracuję...