X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • malfoyfoto
    Dopiero zaczyna
    • 2010
    • 29

    #1

    oprogramowanie 20d

    Posiadam od paru dni Canona 20d i potrzebuje do niego oprogramowania tylko za bardzo nie wiem jakie jest mi potrzebne. Patrzyłem na stronie Canona ale tego jest tam sporo i nie wiem za bardzo które muszę ściągnąć. Jakby ktoś mógłby mi pomóc to bedę bardzo wdzięczny.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    I przepraszam bo chyba dział pomyliłem ale prosze o odpowiedz a mój błąd juz sie nie powtorzy
    Ostatnio edytowany przez malfoyfoto; 32269. Powód: Automerged Doublepost
    | C20D + BG-E2 | S8 f/3.5 | C50 f/1.8 | 430EX II |
  • malfoyfoto
    Dopiero zaczyna
    • 2010
    • 29

    #2
    czy jest ktoś kto mógłby mi pomóc?;>
    | C20D + BG-E2 | S8 f/3.5 | C50 f/1.8 | 430EX II |

    Komentarz

    • krisv740
      Bywalec
      • 2008
      • 195

      #3
      normalnie to zazwyczaj dobrze mieć eos utility, zoombrowser'a i przede wszystkim (jak dla mnie) dpp.
      niestety , ze strony canon'a możesz pobrać tylko update, musisz mieć wersję instalacyjną (płyta dostarczana przy zakupie aparatu), lub poszukać tu na forum wątku w którym proponowano modyfikację wpisu w rejestrze aby zainstalować wersję update jako instalacyjną. szukałem, niestety (pamięć już nie ta :sad: ) i nie znalazłem tego wątku...

      najprościej albo kupić, albo pożyczyć od kogoś taka płytkę....

      szukałem i znalazłem : http://canon-board.info/showthread.p...ity#post650923
      Ostatnio edytowany przez krisv740; 16038.
      canon/yashica/nikon/minolta - i co z tego jak zdjęć nie umiem robić?

      Komentarz

      • mgtan
        Pełne uzależnienie
        • 2008
        • 1084

        #4
        ktoś zapodawał tez do ściągnięcia obraz całej płyty Canona
        Canon 40D + BG-E2N => 5D MkII
        24-105 f/4 IS USM + 50 f/1.4
        Speedlite 580EX II,SanDisk Extreme 8GB, Benro A-500EX + KB-1A...

        Komentarz

        • malfoyfoto
          Dopiero zaczyna
          • 2010
          • 29

          #5
          czy miałby ktoś może obraz tej płytki z instalacja? to bardzo bym prosił o jakiś link do ściągnięcia albo o jaki kolwiek dostęp do tego
          | C20D + BG-E2 | S8 f/3.5 | C50 f/1.8 | 430EX II |

          Komentarz

          • malfoyfoto
            Dopiero zaczyna
            • 2010
            • 29

            #6
            Niech ktoś mnie poratuje obrazem tej płytki, bo nie mam jak zrzucić zdjęć z aparatu, czytnik kart mi się popsuł i lipa...
            | C20D + BG-E2 | S8 f/3.5 | C50 f/1.8 | 430EX II |

            Komentarz

            • Chris_11
              Uzależniony
              • 2006
              • 572

              #7
              A jaki masz system?
              Nieważne, czym... Ważne, jak...

              Foto-Blog

              Komentarz

              • malfoyfoto
                Dopiero zaczyna
                • 2010
                • 29

                #8
                Windows XP
                | C20D + BG-E2 | S8 f/3.5 | C50 f/1.8 | 430EX II |

                Komentarz

                • Chris_11
                  Uzależniony
                  • 2006
                  • 572

                  #9


                  A to nie wystarcza do ściągnięcia zdjęć?
                  Nieważne, czym... Ważne, jak...

                  Foto-Blog

                  Komentarz

                  • malfoyfoto
                    Dopiero zaczyna
                    • 2010
                    • 29

                    #10
                    właśnie nie wystarcza, bo dzięki tym sterownikom aparat wykrywa, ale pokazuje że nie ma żadnych zdjęć... :/
                    | C20D + BG-E2 | S8 f/3.5 | C50 f/1.8 | 430EX II |

                    Komentarz

                    • Chris_11
                      Uzależniony
                      • 2006
                      • 572

                      #11
                      Nawet jak w "mój komputer" klikniesz na ikonie aparatu prawym klawiszem myszy i "eksploruj"?
                      Nieważne, czym... Ważne, jak...

                      Foto-Blog

                      Komentarz

                      • malfoyfoto
                        Dopiero zaczyna
                        • 2010
                        • 29

                        #12
                        Tak. W ogóle nie wykrywa mi żadnych zdjęć, tylko wykrywa aparat
                        | C20D + BG-E2 | S8 f/3.5 | C50 f/1.8 | 430EX II |

                        Komentarz

                        • Vitez
                          zło konieczne
                          • 2004
                          • 19804

                          #13
                          Zamieszczone przez malfoyfoto
                          czytnik kart mi się popsuł i lipa...
                          A jaki problem kupić nowy? Od 10zł wzwyż kosztują...

                          Komentarz

                          Pracuję...