czy ktoś cos wie o tym gripe? http://allegro.pl/okazja-grip-bg-e5-...221921753.html
X
-
Tagi: Brak
-
-
Miałem takiego Jenisa z 400D. Przez dwa lata zero problemów. Działał, nie skrzypiał. Porządnie wykonany, nic nie pękło, nie wyłamało się. Nie żałowałem. Napisy się nie starły. Sprzedałem razem z puszką i z tego co wiem to działa nadal i ma się dobrze.EOS 100D|EOS 7D + grip|EF-S 24 /2.8 STM|Sigma 30/1.4 EX DC HSM|EF 40/2.8 STM|EF 50/1.4|EF 200/2.8L II|EF-S 10-22/3.5-4.5|EF 17-40/4L|EF 24-105/4L|Sigma 120-400/4.5-5.6 DG APO OS HSMKomentarz
-
akurat wydaje mi się że nie lepiej.. Heilsberg dzięki za odpowiedź powiedz mi jeszcze czy uchwyty ma wygodne.. bo mam 1000d a on jest troszeczke drobniutkiKomentarz
-
Czy ma wygodne uchwyty? Ma takie same jak oryginał, ja nie narzekałem. Jak kupiłem i przykręciłem tak zostało, nawet do statywu nie odkręcałem.
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
A i przy okazji. Miał 100 razy wygodniejszy włącznik niż oryginalny grip jaki teraz mam przy 7D. A ten z 7D nawet nie ma napisu Canon choć to oryginał. Więc lans taki sam jak przy Jenisie
EOS 100D|EOS 7D + grip|EF-S 24 /2.8 STM|Sigma 30/1.4 EX DC HSM|EF 40/2.8 STM|EF 50/1.4|EF 200/2.8L II|EF-S 10-22/3.5-4.5|EF 17-40/4L|EF 24-105/4L|Sigma 120-400/4.5-5.6 DG APO OS HSMKomentarz
-
-
Różni się, bo ma wyświetlacz z zegarkiem i możliwość interwałów a oryginalny Canon chyba nie ma.EOS 100D|EOS 7D + grip|EF-S 24 /2.8 STM|Sigma 30/1.4 EX DC HSM|EF 40/2.8 STM|EF 50/1.4|EF 200/2.8L II|EF-S 10-22/3.5-4.5|EF 17-40/4L|EF 24-105/4L|Sigma 120-400/4.5-5.6 DG APO OS HSMKomentarz
-
no ba!!
dzięki za info.. zdecyduje sie kupić ten zamiennik
szkoda że nie idzie dawać plusów..albo piw..tym co pomogli
Komentarz
-
Będzie Pan zadooowolony.EOS 100D|EOS 7D + grip|EF-S 24 /2.8 STM|Sigma 30/1.4 EX DC HSM|EF 40/2.8 STM|EF 50/1.4|EF 200/2.8L II|EF-S 10-22/3.5-4.5|EF 17-40/4L|EF 24-105/4L|Sigma 120-400/4.5-5.6 DG APO OS HSMKomentarz
-
Jeśli chodzi o wygodny uchwyt to jest to w sporej mierze uzależnione od wielkości dłoni, ale ogólnie można założyć że jednak poprawia ergonomię przy pracy w pionie. Dodatkowym plusem tego egzemplarza jest możliwość ustawiania interwałów czasowych jednak musisz zdać sobie sprawę z tego że nie będzie to raczej b. często wykorzystywana funkcja. Pewnie częściej skorzystasz z zegarka, albo wstępnego podniesienia lustra.
Korzystałem z gripa i doceniałem jego wygodę przy pracy w pionie jednak denerwował fakt że aparat z gripem staje się tak duży, że natychmiast rzuca się w oczy i zwraca uwagę.Komentarz
-
Potwierdzam, wtedy kiedy wiem , że będę focił w pionie zakładam grip (50d).
Inna sprawa zakładać z 400d...... zdecydowanie poprawia komfort pracy, tak jak napisał jkl8, zależy od wielkości "łapek". Z moim 350 grip to SAMA przyjemność.Pozdrawiam....Gimli
http://lotnictwo.net.pl/gallery/foto...z_walczyk.html
http://maciejko.net/cbsearch/Komentarz
-
Sprzęt, który tutaj tak chwalicie Koledzy różni sie od orygonału tak, jak Maluch od Mercedesa
To nic innego jak zaopatrzona w wodotryski podróba. Ekran w gripie w zamian za byle jak działajace przyciski. Powodzenia życzę
bo nic nie zastąpi oryginału.
Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXIIKomentarz
-
Wiesz Bolek02, do swojego 50D kupiłem grip Delta, i jak do tej pory nie narzekam. Działa jak trzeba, żadnych niemiłych niespodzianek nie sprawia. A dałem za niego całe 200 zeta.coś Canona, coś Tamrona, a i Nissin się znajdzie
Komentarz
-
Hmm.....mam zamiennik Hahnel z 50d i przy moim wykorzystaniu zupełnie wystarczy. Zależy jak intensywnie i często ktoś będzie używał gripa. Jeżeli ktoś kupuje z myślą o poprawie ergonomii ( mówimy o 400D) i częstym, a nawet "ciągłym" korzystaniem .......... to faktycznie oryginał jest wskazany. W innym przypadku warto przemyśleć.............zakup.Pozdrawiam....Gimli
http://lotnictwo.net.pl/gallery/foto...z_walczyk.html
http://maciejko.net/cbsearch/Komentarz
-
Grip Delta cały dzień pracy, spocone dłonie i odeszła guma. Oderwałem całą, wygląda tragicznie, ale cały czas działa bez zarzutu.
p.s. Ma już 2 lata.SMENAZENITPRAKTICA(1 rok nikon)CANONCANON DIGITAL x2Komentarz
Komentarz