X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • marcinicus
    Coś już napisał
    • 2008
    • 83

    #1

    Win 7 + Elements i problem z RAW

    Witam.

    Zainstalowałem swojego PSE 7 na nowym laptopie, z Windows 7. Niestety nie mogę odczytac RAW-ów z mojego 500D. Zaznaczam, że RAWy z 5D otwiera bez problemu. Jak to naprawic?
  • dziobolek
    Pełne uzależnienie
    • 2008
    • 2634

    #2
    Aktualizacja???

    Pozdrowka!
    "Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
    Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"

    50D; SIGMA 17-50 f/2.8; TAMRON 70-200 f/2.8; Peleng 8mm / E-400; ZD17,5-45; ZD40-150
    tylko... czy to jest ważne??? "Galeria - zapraszam."

    Komentarz

    • marcinicus
      Coś już napisał
      • 2008
      • 83

      #3
      Aktualizacja czego? ACR-a?

      Komentarz

      • dziobolek
        Pełne uzależnienie
        • 2008
        • 2634

        #4
        Tak, da się???
        "Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
        Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"

        50D; SIGMA 17-50 f/2.8; TAMRON 70-200 f/2.8; Peleng 8mm / E-400; ZD17,5-45; ZD40-150
        tylko... czy to jest ważne??? "Galeria - zapraszam."

        Komentarz

        • maxwell61
          Dopiero zaczyna
          • 2010
          • 48

          #5
          Albo z cdr na dng przekonwertuj Adobe Dng Converter. Wówczas odczyta.
          http://www.damianpiorko.com

          Komentarz

          • gietrzy
            Pełne uzależnienie
            • 2004
            • 5727

            #6
            Zamieszczone przez marcinicus
            PSE 7 na nowym laptopie, z Windows 7. nie mogę odczytac RAW-ów z mojego 500D.
            5.6 to ostatnia wersja ACR kompatybilna z PSE 7.
            the silence is deafening

            Komentarz

            • marcinicus
              Coś już napisał
              • 2008
              • 83

              #7
              Sęk w tym, że nie bardzo...wersja 5.6 działa mi na stacjonarnym kompie z systemem XP, jednak na laptopie z Win7 już nie.
              !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
              Poprawka - wszystko działa: w zipie, który ściągnąłem były dwie wersje - jedna z nich oznaczona jako "64bit" i tę właśnie instalowałem niepotrzebnie. Ta pierwsza wersja 5.6ACR działa razem z PSE7 i Win7
              Ostatnio edytowany przez marcinicus; 18661. Powód: Automerged Doublepost

              Komentarz

              • Vitez
                zło konieczne
                • 2004
                • 19804

                #8
                Zamieszczone przez marcinicus
                jedna z nich oznaczona jako "64bit" i tę właśnie instalowałem niepotrzebnie. Ta pierwsza wersja 5.6ACR działa razem z PSE7 i Win7
                Nie uogólniaj za bardzo tym pogrubieniem. Jak ktoś będzie miał Win7 ale 64bit to mu ta wersja oznaczona 64bit zadziała.

                Komentarz

                • Krzychu
                  Pełne uzależnienie
                  • 2004
                  • 3611

                  #9
                  Zamieszczone przez Vitez
                  Nie uogólniaj za bardzo tym pogrubieniem. Jak ktoś będzie miał Win7 ale 64bit to mu ta wersja oznaczona 64bit zadziała.
                  Prawda tyle że jeszcze będzie musiał mieć 64-bitowego PSa (poza 64-bitowymi Winami 7)
                  Pozdrowienia,
                  KZ
                  KZ Aviation Photography

                  Komentarz

                  • marcinicus
                    Coś już napisał
                    • 2008
                    • 83

                    #10
                    Zamieszczone przez Vitez
                    Nie uogólniaj za bardzo tym pogrubieniem. Jak ktoś będzie miał Win7 ale 64bit to mu ta wersja oznaczona 64bit zadziała.
                    Ja mam wersję 64bit.

                    Komentarz

                    • Vitez
                      zło konieczne
                      • 2004
                      • 19804

                      #11
                      Właśnie doczytałem że PSE 7 jest tylko 32bit. To się ze swojego marudzenia raczkiem wycofam .

                      Komentarz

                      Pracuję...