X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • BigBadaPstryk
    • 2012
    • 2

    #1

    Oprogramowanie Canon 350D

    Witam wszystkich, od razu zaznaczam iż jestem totalnym amatorem jeśli chodzi o fotografię jak i sprzęt/oprogramowanie. Jednak zaintrygował mnie znajomy który stwierdził iż mogę zainstalować sobie oprogramowanie które pozwoli mi kręcić aparatem filmy. Jeśli jest taka możliwość i wiedzą Państwo gdzie mogę takie oprogramowanie pobrać, prosiłbym o odpowiedź w temacie bądź kontakt poprzez gg (2986775). Dziękuję z góry i pozdrawiam.
  • Darx
    Uzależniony
    • 2011
    • 725

    #2
    Zapewne miał na myśli magic lanter.

    |600D|7D|17-40|24-105|70-200|120-400|

    Komentarz

    • BigBadaPstryk
      • 2012
      • 2

      #3
      Super, tylko jeszcze łopatologicznie proszę : gdzie to ściągnąć, kupić? Widzę dużo tematów ale nie mogę znaleźć opcji pobrania

      Komentarz

      • Kolaj
        Pełne uzależnienie
        • 2006
        • 3293

        #4
        Zamieszczone przez BigBadaPstryk
        Super, tylko jeszcze łopatologicznie proszę : gdzie to ściągnąć, kupić? Widzę dużo tematów ale nie mogę znaleźć opcji pobrania
        Nigdzie, bo ten soft nie obsługuje 350D. Obawiam się, choć nie mam 100% pewności, że Twój kolega wprowadził Cię w błąd. Poproś raczej jego o konkrety i ewentualnie podziel się na forum.

        Komentarz

        Pracuję...