X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • greg01
    Bywalec
    • 2011
    • 128

    #1

    problem z camera raw

    witam, ostatnio zainstalowalem CS6 i nie wiem dlaczego ale mam problem z odpaleniem zdjecia w camera raw z poziomu bridge. jak otwieram zdjecie w samym photoshopie jest ok ale z bridg nie chce pojsc za chiny. bede wdzieczny za rade. pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez greg01; 41465.
  • niki68
    Bywalec
    • 2011
    • 239

    #2
    Odp: problem z camera raw

    Klikaj na miniaturkę w Bridge dwa razy, a nie poprzez PKM i otwórz w ACR.

    Komentarz

    • greg01
      Bywalec
      • 2011
      • 128

      #3
      Odp: problem z camera raw

      ale ja wlasnie tak robilem jak piszesz i nic

      Komentarz

      • kkr
        • 2014
        • 8

        #4
        Odp: problem z camera raw

        Coś faktycznie jest nie tak z CS6. Szukałem rozwiązania, lecz obawiam się, że jest to jakiś błąd w oprogramowaniu.
        Bridge - nie widzi wtyczek Camera RAW, stąd ten komunikat przy próbie otwarcia.
        Ja się poddałem - wróciłem do CS5.

        Komentarz

        Pracuję...