X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • luklog
    • 2016
    • 1

    #1

    Problem z EOS UTILITY

    Witam serdecznie wszystkich Użytkowników forum.

    Od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem Canona 1300d. Niestety jak na razie nie mogę się nim nacieszyć, dokładniej fotkami nim robionymi. Nacykałem trochę ujęć i już zabierałem się za ich zrzucenie na komputer gdy okazało się to niemożliwe. Fakt faktem posiadam dosyć leciwy sprzęcik na którym hula sobie Windows XP tymczasem EOS utility wyrzuca mi informacje, że można go zainstalować na komputerze z Windows 7. Nie zrażony niepowodzeniem wziąłem notebooka żonki. tam problemem jest rozdzielczość. Najmniejsza to 1068 tymczasem na notebooku jedyna dostępna to 800x600. Stąd moje pytanie czy jest możliwość jakiegoś zrzucenia zdjęć czy pozostaje mi jedynie zakup czytnika?

    Pozdrawiam serdecznie
  • blade-mrn
    Coś już napisał
    • 2012
    • 84

    #2
    Odp: Problem z EOS UTILITY

    Poszukaj starszej wersji EOS-a. Ewentualnie mogę Ci wysłać wersję 2.9 ta działa na XP. Tylko czy obsłuży twój aparat gwarancji nie dam
    Ostatnio edytowany przez blade-mrn; 43768.

    Komentarz

    • connue
      • 2016
      • 1

      #3
      Odp: Problem z EOS UTILITY

      A czy macie może wersję Utility dla Windowsa 10? Nie mam w laptopie stacji CD i nie mam jak go zainstalować Przeszukuję też Internet, ale nigdzie nie mogę znaleźć pliku do pobrania...

      Komentarz

      • aptur
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 3837

        #4
        Odp: Problem z EOS UTILITY

        Zamieszczone przez connue
        A czy macie może wersję Utility dla Windowsa 10? Nie mam w laptopie stacji CD i nie mam jak go zainstalować Przeszukuję też Internet, ale nigdzie nie mogę znaleźć pliku do pobrania...
        Podejdź z płytką do jakiegoś kompa z CD i przegraj zawartość na pendrive.

        Komentarz

        • adawro
          Pełne uzależnienie
          • 2011
          • 1075

          #5
          Odp: Problem z EOS UTILITY

          Albo zamiast łazić pobierz cały pakiet ze strony Canona: Serial number input screen | Global Download Systems | Canon

          Musisz tylko podać numer seryjny aparatu (dowolny prawdziwy - nie musi być twój)
          R3 + RF85LDS

          Komentarz

          • globus
            Dopiero zaczyna
            • 2016
            • 17

            #6
            Odp: Problem z EOS UTILITY

            Zamieszczone przez connue
            A czy macie może wersję Utility dla Windowsa 10? Nie mam w laptopie stacji CD i nie mam jak go zainstalować Przeszukuję też Internet, ale nigdzie nie mogę znaleźć pliku do pobrania...
            Troche jest balagan na stronie canona, ale tu mozesz sciagnac
            EOS 5D Mark III - Canon Deutschland
            Obsluguje nastepujace modele:
            EOS 5D Mark IV, EOS-1D X Mark II, EOS Kiss X80 / EOS REBEL T6 / EOS 1300D, EOS 80D, EOS M10, EOS 5DS, EOS 5DS R, EOS 8000D / EOS REBEL T6s / EOS 760D, EOS Kiss X8i / EOS REBEL T6i / EOS 750D, EOS M3, EOS 7D Mark II, EOS-1D X, EOS-1D C, EOS 5D Mark III, EOS 6D
            http://www.hochzeitsfotograf-24.berlin

            Komentarz

            • Leon007
              Pełne uzależnienie
              • 2009
              • 2709

              #7
              Odp: Problem z EOS UTILITY

              Jeśli Ci się nie uda z EOS Utility, to wyjmij kartę z aparatu i po prostu skopiuj zdjęcia na dysk.
              Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
              Ja
              Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
              Konfucjusz

              Komentarz

              Pracuję...