X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • an.miedziak
    • 2017
    • 2

    #1

    Time Laps

    Które z tańszych lustrzanek canona mają funkcję robienia time lapsów w oprogramowaniu?
  • rafels3
    Początki nałogu
    • 2008
    • 454

    #2
    Odp: Time Laps

    Każda, jeśli zastosujesz programowalny wężyk spustowy. No chyba, że MUSI to być w puszce...

    Komentarz

    • little_fluffy
      Dopiero zaczyna
      • 2013
      • 24

      #3
      Odp: Time Laps

      Canon 80d ma tą opcję po prostu w aparacie, ale nie jest tani, a tak to taka opcja jest dostępna w oprogramowaniu EOS utility, tylko trzeba aparat podpiąć do komputera. Potem trzeba mieć jakiś program, żeby to wszystko zmontować, bo to tylko długa seria zdjęć. Efekt na moim 1100d wyszedł marny...
      https://www.flickr.com/photos/126154677@N07/

      Komentarz

      • zdebik
        Pełne uzależnienie
        • 2013
        • 4065

        #4
        Odp: Time Laps

        Masz zamiar robić w jpg czy raw?
        https://500px.com/Rafal_S

        Komentarz

        • fristajlor
          Bywalec
          • 2007
          • 244

          #5
          Odp: Time Laps

          Zdaje sie ze w ramach magic lantern daja taka mozliwosc a wiec zakres tanich puszek z tym softem mocno by Ci sie rozszerzyl. http://www.magiclantern.fm


          Sent from my phone using Tapatalk
          macrozone - forum o makrofotografii | flickr.com/maciejnielubowicz/

          Pozdrawiam
          MAck

          Komentarz

          • an.miedziak
            • 2017
            • 2

            #6
            Odp: Time Laps

            w jpg.

            Komentarz

            • zdebik
              Pełne uzależnienie
              • 2013
              • 4065

              #7
              Odp: Time Laps

              Zamieszczone przez an.miedziak
              w jpg.
              Jak w jpeg to sobie apke w telefon wrzuć i masz timelapsy bez mordowania migawki.

              Framelapse chyba powinna wystarczyc.
              https://500px.com/Rafal_S

              Komentarz

              • Yanc
                Bywalec
                • 2015
                • 205

                #8
                Odp: Time Laps

                Cześć

                Ja timelapsy robiłem na lustrzankach 500D, 60D i 1000D. Dwie pierwsze przy użyciu oprogramowania Magiclantern, na 1000D przy użyciu wężyka spustowego z programatorem (aczkolwiek było to dawno temu). Pamiętaj tylko że jak ma wyjść ładnie powinieneś robić zdjęcia w trybie M(anual). Do połączenia zdjęć potrzebujesz np. prosty programik o nazwie MakeAVI.
                C6, C7DMkII, C60D, 17-50/2,8, 50-150/2,8, 50/1,8, 85/1,8, 150/2,8 Macro, 70-200L, 120-400, 430EX, S568

                Komentarz

                Pracuję...