Dla początkujących

Zwiń

Jesteś początkującym Canonierem? Masz pytania dot. obsługi aparatu, oprogramowania, podstaw fotografii, "co kupić", "Co jest lepsze" itp? To forum jest właśnie dla Ciebie!

Forum Tematy Posty Ostatni post
Nie znaleziono forów.
  •  
  • Czas
  • Pokaż
  • Nowe tematy
Wyczyść wszystko
new posts
Nie ma konwersacji na tym kanale.
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
Aby zobaczyć subskrybowane posty należy się zalogować.
  •  
  • Czas
  • Pokaż
  • Sortuj wg
  • Kolejność
Wyczyść wszystko
new posts
Temat Statystyki Ostatni post
Rozpoczęty przez spr, 08.10.2011, 17:45
1 669 odpowiedzi
542 498 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post mystek
przez mystek
Przyklejony: Przywitaj się na forum!
przez miner49er
Rozpoczęty przez miner49er, 18.09.2005, 23:13
1 821 odpowiedzi
558 627 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post olllllllo
przez olllllllo
Przyklejony: Update Firmware W Aparacie
przez moregun
Rozpoczęty przez moregun, 31.05.2006, 11:15
238 odpowiedzi
290 567 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Qgiel
przez Qgiel
Przyklejony: Gdzie się uczyć II?
przez Kolekcjoner
Rozpoczęty przez Kolekcjoner, 05.11.2012, 14:11
122 odpowiedzi
155 438 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Jacek
przez Jacek
Przyklejony: Info dotyczące filtrów
przez elvis700
Rozpoczęty przez elvis700, 23.12.2006, 20:33
123 odpowiedzi
202 988 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Rozwell
przez Rozwell
Przyklejony: Przydatne linki foto
przez wizja
Rozpoczęty przez wizja, 22.02.2005, 13:14
92 odpowiedzi
236 967 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post MAXSHOT
przez MAXSHOT
Przyklejony: Mini Słownik FORUMOWICZA
przez Madroz
Rozpoczęty przez Madroz, 12.03.2005, 01:17
98 odpowiedzi
225 244 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Jacek
przez Jacek
Rozpoczęty przez VDR, 11.06.2005, 13:13
98 odpowiedzi
245 058 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post martatamta
przez martatamta
Zamknięty, Przyklejony: PRZECZYTAJ zanim założysz tu nowy wątek
przez Vitez
Rozpoczęty przez Vitez, 23.01.2010, 01:48
0 odpowiedzi
83 872 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Vitez
przez Vitez
Zamknięty: canon D50 i obiektywy
przez miuriel
Rozpoczęty przez miuriel, 09.09.2009, 09:48
8 odpowiedzi
4 792 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Vitez
przez Vitez
Rozpoczęty przez yellowpliszka, 17.09.2009, 14:42
18 odpowiedzi
4 521 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post ARN
przez ARN
Rozpoczęty przez Dorn, 18.05.2005, 19:19
8 odpowiedzi
2 338 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Albeert
przez Albeert
Rozpoczęty przez andi726, 20.09.2009, 15:04
5 odpowiedzi
1 660 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post qb4hkm
przez qb4hkm
Zamknięty: Wybór szkiełka
przez Silme
Rozpoczęty przez Silme, 20.09.2009, 19:49
6 odpowiedzi
1 914 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post blum
przez blum
Zamknięty: Różnica między serią XXXD a XXD?
przez proot
Rozpoczęty przez proot, 20.09.2009, 13:10
10 odpowiedzi
4 681 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Vitez
przez Vitez
Obiektyw Makro do d40
przez bebeto97
Rozpoczęty przez bebeto97, 19.09.2009, 21:48
12 odpowiedzi
2 929 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post airhead
przez airhead
Canon 40D + … ?
przez VJByNiO
Rozpoczęty przez VJByNiO, 19.09.2009, 11:14
11 odpowiedzi
2 797 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post trothlik
przez trothlik
Rozpoczęty przez zimi2k, 19.09.2009, 18:43
2 odpowiedzi
1 435 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post zimi2k
przez zimi2k
Rozpoczęty przez michu1988, 17.09.2009, 23:25
3 odpowiedzi
2 402 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post lu5asz
przez lu5asz
Nie znaleziono tematów.
  • Czas
Wyczyść wszystko
Pracuję...