Dla początkujących

Zwiń

Jesteś początkującym Canonierem? Masz pytania dot. obsługi aparatu, oprogramowania, podstaw fotografii, "co kupić", "Co jest lepsze" itp? To forum jest właśnie dla Ciebie!

Forum Tematy Posty Ostatni post
Nie znaleziono forów.
  •  
  • Czas
  • Pokaż
  • Nowe tematy
Wyczyść wszystko
new posts
Nie ma konwersacji na tym kanale.
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
Aby zobaczyć subskrybowane posty należy się zalogować.
  •  
  • Czas
  • Pokaż
  • Sortuj wg
  • Kolejność
Wyczyść wszystko
new posts
Temat Statystyki Ostatni post
Rozpoczęty przez spr, 08.10.2011, 17:45
1 669 odpowiedzi
542 498 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post mystek
przez mystek
Przyklejony: Przywitaj się na forum!
przez miner49er
Rozpoczęty przez miner49er, 18.09.2005, 23:13
1 821 odpowiedzi
558 627 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post olllllllo
przez olllllllo
Przyklejony: Update Firmware W Aparacie
przez moregun
Rozpoczęty przez moregun, 31.05.2006, 11:15
238 odpowiedzi
290 567 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Qgiel
przez Qgiel
Przyklejony: Gdzie się uczyć II?
przez Kolekcjoner
Rozpoczęty przez Kolekcjoner, 05.11.2012, 14:11
122 odpowiedzi
155 438 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Jacek
przez Jacek
Przyklejony: Info dotyczące filtrów
przez elvis700
Rozpoczęty przez elvis700, 23.12.2006, 20:33
123 odpowiedzi
202 988 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Rozwell
przez Rozwell
Przyklejony: Przydatne linki foto
przez wizja
Rozpoczęty przez wizja, 22.02.2005, 13:14
92 odpowiedzi
236 967 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post MAXSHOT
przez MAXSHOT
Przyklejony: Mini Słownik FORUMOWICZA
przez Madroz
Rozpoczęty przez Madroz, 12.03.2005, 01:17
98 odpowiedzi
225 244 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Jacek
przez Jacek
Rozpoczęty przez VDR, 11.06.2005, 13:13
98 odpowiedzi
245 058 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post martatamta
przez martatamta
Zamknięty, Przyklejony: PRZECZYTAJ zanim założysz tu nowy wątek
przez Vitez
Rozpoczęty przez Vitez, 23.01.2010, 01:48
0 odpowiedzi
83 872 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Vitez
przez Vitez
Problem 300D na zimnym
przez Krzysiek_Kat
Rozpoczęty przez Krzysiek_Kat, 15.01.2008, 12:32
5 odpowiedzi
1 684 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post MacGyver
przez MacGyver
Rozpoczęty przez sowask8, 08.02.2008, 23:04
9 odpowiedzi
2 200 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post wojkij
przez wojkij
Rozpoczęty przez jamesisko, 11.02.2008, 04:17
2 odpowiedzi
1 742 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post florian3d
przez florian3d
Bad pixele, martwe pixele
przez Ranger80pl
Rozpoczęty przez Ranger80pl, 10.02.2008, 13:31
4 odpowiedzi
1 958 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Ranger80pl
przez Ranger80pl
Rozpoczęty przez piotrr, 26.01.2008, 17:12
9 odpowiedzi
3 662 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post ABJ
przez ABJ
Matryca w EOS400D
przez Rafal_
Rozpoczęty przez Rafal_, 09.02.2008, 17:33
13 odpowiedzi
3 846 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post magix
przez magix
Rozpoczęty przez ntron, 08.02.2008, 13:51
4 odpowiedzi
2 100 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post malwes
przez malwes
Rozpoczęty przez Eroll, 18.01.2008, 14:09
52 odpowiedzi
9 029 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Eroll
przez Eroll
Rozpoczęty przez pierfszy, 09.02.2008, 09:47
4 odpowiedzi
4 052 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post HuleLam
przez HuleLam
Rozpoczęty przez R2_, 08.02.2008, 16:50
13 odpowiedzi
3 284 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post przemekthor
przez przemekthor
Nie znaleziono tematów.
  • Czas
Wyczyść wszystko
Pracuję...