Dla początkujących

Zwiń

Jesteś początkującym Canonierem? Masz pytania dot. obsługi aparatu, oprogramowania, podstaw fotografii, "co kupić", "Co jest lepsze" itp? To forum jest właśnie dla Ciebie!

Forum Tematy Posty Ostatni post
Nie znaleziono forów.
  •  
  • Czas
  • Pokaż
  • Nowe tematy
Wyczyść wszystko
new posts
Nie ma konwersacji na tym kanale.
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
Aby zobaczyć subskrybowane posty należy się zalogować.
  •  
  • Czas
  • Pokaż
  • Sortuj wg
  • Kolejność
Wyczyść wszystko
new posts
Temat Statystyki Ostatni post
Rozpoczęty przez spr, 08.10.2011, 17:45
1 669 odpowiedzi
542 498 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post mystek
przez mystek
Przyklejony: Przywitaj się na forum!
przez miner49er
Rozpoczęty przez miner49er, 18.09.2005, 23:13
1 821 odpowiedzi
558 627 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post olllllllo
przez olllllllo
Przyklejony: Update Firmware W Aparacie
przez moregun
Rozpoczęty przez moregun, 31.05.2006, 11:15
238 odpowiedzi
290 567 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Qgiel
przez Qgiel
Przyklejony: Gdzie się uczyć II?
przez Kolekcjoner
Rozpoczęty przez Kolekcjoner, 05.11.2012, 14:11
122 odpowiedzi
155 438 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Jacek
przez Jacek
Przyklejony: Info dotyczące filtrów
przez elvis700
Rozpoczęty przez elvis700, 23.12.2006, 20:33
123 odpowiedzi
202 988 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Rozwell
przez Rozwell
Przyklejony: Przydatne linki foto
przez wizja
Rozpoczęty przez wizja, 22.02.2005, 13:14
92 odpowiedzi
236 967 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post MAXSHOT
przez MAXSHOT
Przyklejony: Mini Słownik FORUMOWICZA
przez Madroz
Rozpoczęty przez Madroz, 12.03.2005, 01:17
98 odpowiedzi
225 244 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Jacek
przez Jacek
Rozpoczęty przez VDR, 11.06.2005, 13:13
98 odpowiedzi
245 058 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post martatamta
przez martatamta
Zamknięty, Przyklejony: PRZECZYTAJ zanim założysz tu nowy wątek
przez Vitez
Rozpoczęty przez Vitez, 23.01.2010, 01:48
0 odpowiedzi
83 872 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Vitez
przez Vitez
Zamknięty: Jaka Sigma?
przez hotter
Rozpoczęty przez hotter, 22.04.2007, 13:34
1 odpowiedź
1 408 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Tomasz1972
przez Tomasz1972
Rozpoczęty przez Smalec, 22.04.2007, 12:13
1 odpowiedź
1 066 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Tomasz1972
przez Tomasz1972
Rozpoczęty przez Spid, 22.04.2007, 09:48
2 odpowiedzi
1 730 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Krzychu
przez Krzychu
Rozpoczęty przez Kaworu, 21.04.2007, 21:32
4 odpowiedzi
1 793 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post MacGyver
przez MacGyver
Rozpoczęty przez iktorn92, 21.04.2007, 20:01
6 odpowiedzi
1 974 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post PrzemeS
przez PrzemeS
Ustawienia CF vs RAW
przez wojciechu
Rozpoczęty przez wojciechu, 20.04.2007, 23:03
5 odpowiedzi
2 454 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post wojciechu
przez wojciechu
Zamknięty: ustawienia
przez Rhans
Rozpoczęty przez Rhans, 20.04.2007, 18:42
1 odpowiedź
1 391 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Tomasz1972
przez Tomasz1972
Zamknięty: Tokina 16-50 / 2.8
przez przebitka
Rozpoczęty przez przebitka, 20.04.2007, 16:34
1 odpowiedź
1 687 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Vitez
przez Vitez
Rozpoczęty przez lukimy, 18.04.2007, 20:18
3 odpowiedzi
1 847 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Tomasz1972
przez Tomasz1972
Zamknięty: Jaki nośnik DVD ?
przez Hladon
Rozpoczęty przez Hladon, 20.04.2007, 09:01
1 odpowiedź
1 335 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Tomasz1972
przez Tomasz1972
Nie znaleziono tematów.
  • Czas
Wyczyść wszystko
Pracuję...