Dla początkujących

Zwiń

Jesteś początkującym Canonierem? Masz pytania dot. obsługi aparatu, oprogramowania, podstaw fotografii, "co kupić", "Co jest lepsze" itp? To forum jest właśnie dla Ciebie!

Forum Tematy Posty Ostatni post
Nie znaleziono forów.
  •  
  • Czas
  • Pokaż
  • Nowe tematy
Wyczyść wszystko
new posts
Nie ma konwersacji na tym kanale.
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
Aby zobaczyć subskrybowane posty należy się zalogować.
  •  
  • Czas
  • Pokaż
  • Sortuj wg
  • Kolejność
Wyczyść wszystko
new posts
Temat Statystyki Ostatni post
Rozpoczęty przez spr, 08.10.2011, 17:45
1 669 odpowiedzi
542 498 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post mystek
przez mystek
Przyklejony: Przywitaj się na forum!
przez miner49er
Rozpoczęty przez miner49er, 18.09.2005, 23:13
1 821 odpowiedzi
558 627 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post olllllllo
przez olllllllo
Przyklejony: Update Firmware W Aparacie
przez moregun
Rozpoczęty przez moregun, 31.05.2006, 11:15
238 odpowiedzi
290 567 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Qgiel
przez Qgiel
Przyklejony: Gdzie się uczyć II?
przez Kolekcjoner
Rozpoczęty przez Kolekcjoner, 05.11.2012, 14:11
122 odpowiedzi
155 438 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Jacek
przez Jacek
Przyklejony: Info dotyczące filtrów
przez elvis700
Rozpoczęty przez elvis700, 23.12.2006, 20:33
123 odpowiedzi
202 988 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Rozwell
przez Rozwell
Przyklejony: Przydatne linki foto
przez wizja
Rozpoczęty przez wizja, 22.02.2005, 13:14
92 odpowiedzi
236 967 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post MAXSHOT
przez MAXSHOT
Przyklejony: Mini Słownik FORUMOWICZA
przez Madroz
Rozpoczęty przez Madroz, 12.03.2005, 01:17
98 odpowiedzi
225 244 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Jacek
przez Jacek
Rozpoczęty przez VDR, 11.06.2005, 13:13
98 odpowiedzi
245 058 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post martatamta
przez martatamta
Zamknięty, Przyklejony: PRZECZYTAJ zanim założysz tu nowy wątek
przez Vitez
Rozpoczęty przez Vitez, 23.01.2010, 01:48
0 odpowiedzi
83 872 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Vitez
przez Vitez
Rozpoczęty przez btomko, 28.12.2005, 23:00
1 odpowiedź
1 334 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post b'Art
przez b'Art
Zamknięty: 20Da do astrofotografii
przez Jacek_Z
Rozpoczęty przez Jacek_Z, 28.12.2005, 17:45
1 odpowiedź
1 414 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Tomasz Golinski
Rozpoczęty przez olgajam, 28.12.2005, 12:29
4 odpowiedzi
2 242 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post gietrzy
przez gietrzy
Rozpoczęty przez david19104, 13.12.2005, 11:01
46 odpowiedzi
14 240 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post chrisowaty
przez chrisowaty
Rozpoczęty przez olgajam, 26.12.2005, 13:37
29 odpowiedzi
7 039 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Robson01
przez Robson01
Zamknięty: 17-40L: US czy UT?
przez roa
Rozpoczęty przez roa, 27.12.2005, 20:31
1 odpowiedź
1 356 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Tomasz Golinski
Rozpoczęty przez mat19901, 26.12.2005, 21:17
4 odpowiedzi
2 443 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post -=Festyk=-
przez -=Festyk=-
Rozpoczęty przez Zeus, 20.12.2005, 23:18
17 odpowiedzi
4 514 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Vitez
przez Vitez
Rozpoczęty przez krii, 26.12.2005, 03:05
6 odpowiedzi
2 161 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Vitez
przez Vitez
Rozpoczęty przez Andrew, 25.12.2005, 02:37
15 odpowiedzi
4 134 wyświetleń
0 polubień
Ostatni post Pszczola
przez Pszczola
Nie znaleziono tematów.
  • Czas
Wyczyść wszystko
Pracuję...