X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • blackwing

    #1

    EOS 30V Date

    Witam.

    Ponieważ w podforum sprzedam sprzedawane są przeważnie cyfrowe aparaty mam tu małą aukcję na allegro.



    Co o niej sądzicie?

    Pozdrawiam.
  • XLesio
    Uzależniony
    • 2008
    • 515

    #2
    No to ja powtórzę po raz nasty na forum..

    Koszt mojego Elana7e (amerykańska wersja Eos30 - jedyna różnica od "v" to jeśli się nie mylę brak datownika) na eBayu, to ~ 200 PLN. Gripa kupisz za ok 150..

    Reasumując: za 800 PLN masz body i gripa, a na dodatek dwa całkiem sensowne amatorskie obiektywy (np stałka 50mm f/1.8 i jakikolwiek kitowy zoom 28-80).

    Sam oceń czy warto.
    "Naród wspaniały, tylko ludzie k**" - J.Piłsudski
    EOS RT + Elan 7e (EOS 30 + BP300) + EOS v300 + REBEL GII + Eos 700 + Canon Canonet GIII QL17 + 450d
    C 50 f1.8 I i II / C 28 f2.8 / C 70-210 f4 / T 17-50 f2.8 XR Di / Tokina 19-35 f3.5-4.5 / S 28-105 f2.8-4 ASPH / + pierścieni dużo + różnetakie kolorowe + manfrottka + EPSON Photo Perfection v350

    Komentarz

    • Krzychu
      Pełne uzależnienie
      • 2004
      • 3611

      #3
      Ze chyba kogoś powaliło... Obiektyw jest nic nie warty - to 28-105/4.5-5.6 - gorszy z dwóch 28-105. Aparat jest warty może z 300 pln. A Kup Teraz jest na 1500 pln...
      Kupa śmiechu
      Pozdrowienia,
      KZ
      KZ Aviation Photography

      Komentarz

      • aligator16
        Początki nałogu
        • 2008
        • 457

        #4
        Zamieszczone przez XLesio
        jedyna różnica od "v" to jeśli się nie mylę brak datownika)
        30V jak pamiętam ma eTTL II, zwykła 30 tego niema. Datownik w tych modelach był zawsze oznaczany dodatkowo jako QD (jak się nie mylę). Dodatkowo dochodzi podświetlany lcd - jak ja bym chciał takie cuś w swoim 33

        Fakt faktem że cena jest zawyżona, facet myśli że sprzeda super wyglądający zestaw za zawyżoną kwotę - standard na alledrogo jeśli chodzi o zestawy fotograficzne.

        Komentarz

        • XLesio
          Uzależniony
          • 2008
          • 515

          #5
          Ja myślę że to raczej oszołom, który kupił taki zestaw 6-8 lat temu, a teraz chce odzyskać $ godząc się z poświęceniem na stratę 20% jego 'wartości'
          "Naród wspaniały, tylko ludzie k**" - J.Piłsudski
          EOS RT + Elan 7e (EOS 30 + BP300) + EOS v300 + REBEL GII + Eos 700 + Canon Canonet GIII QL17 + 450d
          C 50 f1.8 I i II / C 28 f2.8 / C 70-210 f4 / T 17-50 f2.8 XR Di / Tokina 19-35 f3.5-4.5 / S 28-105 f2.8-4 ASPH / + pierścieni dużo + różnetakie kolorowe + manfrottka + EPSON Photo Perfection v350

          Komentarz

          Pracuję...