X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • darek-td
    Dopiero zaczyna
    • 2004
    • 35

    #1

    Eos 30

    Witam wszystkich. Mam problem z Eosem 30. Wkładając nowy film zdarza się, że po zamknięciu tylnej klapy nie mam żadnej reakcji. Zdarza się to coraz częściej. Kiedy jednak "zaskoczy" to wszystko działa bez zastrzeżeń. Kombinowałem i sprawdzałem styki baterii, docisk blaszek trzymających film, ruszałem tylną klapką, bo może jest tam gdzieś przerwany styk na taśmie.... Będę wdzięczny jeśli ktoś podzieli się jakimś pomysłem, lub ma/miał podobne doświadczenie.
    POzdrawiam
Pracuję...