X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • arturohio
    Dopiero zaczyna
    • 2010
    • 26

    #1

    SX110 Problem !!!

    Witam, posiadam SX110tke i zauwazylem taki problem:

    obojetnie jakiej karty pamieci bym nie wlozyl to aparat po zrobieniu zdjecia zapisuje je czasem nawet kilka sekund (powyzej 5ciu). Jakie sa wasze wrazenia z korzystania z tego modelu?? Czy moze byc tak ze problem jest procesor digic III?? W SX120 jest IVka tylko nie mam pojecia czy problem sie powtarza. A moze to tylko moj model jest wadliwy?? Prosze o pomoc.
    D90 + 18-70 + SB700
  • humunguss
    • 2010
    • 6

    #2
    Coś jest nie tak z aparatem, bo to nie możliwe żeby aparat zapisywal zdjęcie przez 5 sekund.

    Komentarz

    Pracuję...