X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • kajko
    Dopiero zaczyna
    • 2006
    • 46

    #1

    problem G9

    Kupiłem używanego Canona G9 i chciałem sobie "wgrać" chdk a tu zonk. Okazało się że oprogramowanie jest z Canona G7. Gość kupił amerykańską wersje i na Żytniej wgrali mu z polskim menu wersje z G7 100G (RAWy są, w filmowaniu filmy poklatkowe tak jak powinno być w G9)ale nie mogę odpalić chdk. Podejmowałem próby dla G7 i G9 i nic Czekam na jakieś rady lub sugestie.
Pracuję...