X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • fotomih
    Bywalec
    • 2009
    • 167

    #1

    Pixel – x-650

    Cześć,
    czy ktoś miał okazję używać takiego cudeńko?

    PIXEL – X-650 – ETTL Flash Now Available | FLASH HAVOC

    Wygląda solidnie i nawet wydaje się podobna do pewnych systemowych lampek.
    Cena jest bardzo niska (88$) ale nie jestem pewny czy to manual czy ETTL. Czasem napiszą TTL a czasem ETTL.
    Moja galeria CB
  • Demonos
    Początki nałogu
    • 2011
    • 251

    #2
    Odp: Pixel – x-650

    Ha, pierwsze widzę, ale ciekawa alternatywa dla Yongnuo.
    Chyba ich w miarę nowa oferta.
    Zgodnie z opisem na stronie producenta Mago--PIXEL ENTERPRISE LIMITED
    to ma tylko TTL. (jeżeli to to samo, bo oni to nazywają Mago)
    Ale niby HSS obsługuje do 1/8000.
    1Ds mkII, 50D + S35/1.4 | C10-22 /3.5-4.5 | C 28-105/3.5-4.5 USM | C24/2.8 | CZJ Pancolar 50/1.8 |Petri 50/2.0 | Metz 58 AF-2

    Komentarz

    • fotomih
      Bywalec
      • 2009
      • 167

      #3
      Odp: Pixel – x-650

      Jeśli ma Ettl to chyba jest najtańsza na rynku.
      Moja galeria CB

      Komentarz

      • fotomih
        Bywalec
        • 2009
        • 167

        #4
        Odp: Pixel – x-650

        Trafiła mi w ręce ta lampka. Bardzo dobre wrażenie zrobiła.
        Fakt, że to nie canon 600ex ale to też nie ta półka cenowa.
        ETTL działa poprawnie, jest HSS, szybka blokada.
        Jedyne co na minus ale to chyba z przyzwyczajenia to obrót palnika jest płynny a nie klika jak w canonie.
        Luzów nie ma i obraca się z oporem ale jest inaczej niż przywykłem.
        Jeśli ktoś potrzebuje lampki i ma w kieszeni 88$ ~ 290zł to polecam.
        Moja galeria CB

        Komentarz

        • Bingant
          Uzależniony
          • 2006
          • 507

          #5
          Odp: Pixel – x-650

          Gdzie można ją kupić?
          6D + 35L + 85f/1.8 + 24-105L

          Komentarz

          • fotomih
            Bywalec
            • 2009
            • 167

            #6
            Odp: Pixel – x-650

            np na aliexpress a czasem na allegro
            Moja galeria CB

            Komentarz

            • forsyth
              • 2012
              • 8

              #7
              Odp: Pixel – x-650

              Ja kupilem ta lampę w Tjlandii bo tez wydała mi sie świetnym wyborem no i ta cena jednam mam z nią poważny problem. Po podpięciu pod 6D z obiektywami stałkami działa jak należy jednak jak założe 24-105L i zmieniam ogniskową na 90-105 nie doświetla mi kadrów ( zupełna ciemność). Zoomowanie oczywiście w lampie na auto. Mam też YN 565 EX i z ta lampą nie mam problemu cały kadr doświetla bardzo dobrze. Ma ktoś może podobny problem z tą lampą?

              Komentarz

              • marjo
                Coś już napisał
                • 2013
                • 95

                #8
                Odp: Pixel – x-650

                Spróbuj zmienić tryb pomiaru dla lampy na uśredniony tak jak koledzy pisali w tym wątku, może to coś da
                Ostatnio edytowany przez marjo; 48948.

                Komentarz

                Pracuję...