X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Ted
    Bywalec
    • 2004
    • 143

    #16
    Zamieszczone przez tomsong


    PO podlaczeniu go do aparatu w zaden sposob nie mozna korzystac z wyswietlacza, tylko z tego gornego. Zdjecia sie robi, ale nie mozna ani podejrzec zdjec, ani pozmieniac ustawien w menu, dopiero po odlaczeniu wezyka.
    ja mialem podobna sytuacje na wakacjach, aparat w ogole przestal reagowac na przyciski, nie pomoglo nawet wyjecie baterii... i okazalo sie wiszacy gdzies tam wezyk byl wcisniety (tak jak spust do polowy) jak to odkrylem to ulga na sercu byla wielka

    Komentarz

    • akustyk
      gajowy
      • 2004
      • 12158

      #17
      Zamieszczone przez Tytus
      kurcze, 100zł za takie g***o
      niestety, zgadzam sie. nie ma jak placic podatek od wyzszej klasy korpusu w idiotycznej postaci haraczu za debilny wezyk. do trabantow jakos moze byc na minijacka, co w calosci kosztuje 20zl (za gotowizne - samodzielny montaz jeszcze taniej). a Ty frajerze, skoro wybuliles za lepszy korpus, plac! 250zl za oryginalny wezyk, bo Canon sobie wymyslil inna, niekompatybilna z niczym, wtyczke. albo chinska, tandetna podrobke za 100zl.

      prawa rynku
      www albo tez flickr

      Komentarz

      • akustyk
        gajowy
        • 2004
        • 12158

        #18
        Zamieszczone przez marcingreen
        zazwyczaj małe g***a dużo kosztują...
        tylko czemu do trabanta to g***o jest tansze?
        www albo tez flickr

        Komentarz

        • Zielony
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 2928

          #19
          na mini jack'a robiłem sam do EOS'a 300.
          wyszło git no i prawie za darmo...
          no bo nie będę sam siebie kasował za robicizne

          Aha, kombinowałem też nad dorobiniem tylko wtyczki N3 i przejściówki minijack>N3 i pilota bym miał ale jakoś nie mogę wykombinować samej no właśnie N3.

          *7%$$$|%^&#*(@()!#**$ mać
          sigpic


          Komentarz

          • Tytus
            Pełne uzależnienie
            • 2004
            • 1358

            #20
            Zamieszczone przez marcingreen
            na mini jack'a robiłem sam do EOS'a 300.
            wyszło git no i prawie za darmo...
            no bo nie będę sam siebie kasował za robicizne

            Aha, kombinowałem też nad dorobiniem tylko wtyczki N3 i przejściówki minijack>N3 i pilota bym miał ale jakoś nie mogę wykombinować samej no właśnie N3.

            *7%$$$|%^&#*(@()!#**$ mać
            trzeba jakiegoś chałupnika do tego zatrudnić, na pewno coś wykombinuje...
            za 40 zł szło by jak woda...
            20Dset
            maj łeb...

            Komentarz

            • GaGacek
              Bywalec
              • 2005
              • 235

              #21
              dajcie wymiary wtyczki (najlepiej rysunek techniczny samgeo wtyku) cos sie pomysli, moze da sie przerobic cos co jest ogolnodostepne na rynku
              Are you brave enough?

              Komentarz

              • Zielony
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 2928

                #22
                Zamieszczone przez GaGacek
                dajcie wymiary wtyczki (najlepiej rysunek techniczny samgeo wtyku) cos sie pomysli, moze da sie przerobic cos co jest ogolnodostepne na rynku
                zabrzmiało jak z ust wiejskiego spawacza-ślusarza
                sigpic


                Komentarz

                • Tytus
                  Pełne uzależnienie
                  • 2004
                  • 1358

                  #23
                  Zamieszczone przez marcingreen
                  zabrzmiało jak z ust wiejskiego spawacza-ślusarza
                  tak, już raczej lepiej jakąś wtryskarkę dorwać...
                  20Dset
                  maj łeb...

                  Komentarz

                  • GaGacek
                    Bywalec
                    • 2005
                    • 235

                    #24
                    Zamieszczone przez marcingreen
                    zabrzmiało jak z ust wiejskiego spawacza-ślusarza
                    kowal filatelista

                    "sanki"
                    Are you brave enough?

                    Komentarz

                    Pracuję...