X
-
Tagi: Brak
-
-
Miałem Vosonica,zrezygnowałem jednak. Trzeba nań uważac, obciążał mi plecak (dużo zdjęć robię w górach), kupiłem 2 karty dodatkowo - po 2 GB, po powrocie z łazęgi zrzucam dane do laptopa - jest praktyczniejszy, mogę wstepnie obrobic i dokładniej oglądnąc zdjęcia.
Jeśli robisz dużo w rawach - to może jest to rozwiązanie.
pozdr_______________________________________________
taaaaa... Fed, Zorka 5, Zuch Digital, Smena 16:9
ha!Komentarz
-
Zamieszczone przez b'ArtMiałem Vosonica,zrezygnowałem jednak. Trzeba nań uważac, obciążał mi plecak (dużo zdjęć robię w górach), kupiłem 2 karty dodatkowo - po 2 GB, po powrocie z łazęgi zrzucam dane do laptopa - jest praktyczniejszy, mogę wstepnie obrobic i dokładniej oglądnąc zdjęcia.
Jeśli robisz dużo w rawach - to może jest to rozwiązanie.
pozdr
ciekaw jestem ile kart potrzebowałbym na 5 tygodni?
poza tym robię RAW + duży jpg, dla mnie tank to jedyne rozwiązanie nawet na weekend...20Dset
maj łeb...Komentarz
-
Tytus to gdzie Ty to wszystko składujesz? Na wekend 80 G nie zrobisz, no powiedzmy 10-20 co dalej z taką liczbą danych.
RAW ok, po co zaś jeszcze do tego jotpeg?_______________________________________________
taaaaa... Fed, Zorka 5, Zuch Digital, Smena 16:9
ha!Komentarz
-
archiwizuje na DVD, po uprzednim przejrzeniu i zostawieniu tego na czym mi zależyZamieszczone przez b'ArtTytus to gdzie Ty to wszystko składujesz? Na wekend 80 G nie zrobisz, no powiedzmy 10-20 co dalej z taką liczbą danych.
RAW ok, po co zaś jeszcze do tego jotpeg?
jpeg dołączam do RAW dla wygody, mam od razu plik który mogę sobie obejrzeć w wielkości w jakiej mam RAW bez konieczności jego wywoływania, do jpeg jest dużo lepszy i szybszy dostęp jak do RAW20Dset
maj łeb...Komentarz
-
Foty robię tylko w RAW-ach.Jeśli robisz dużo w rawach - to może jest to rozwiązanie.
Jeśli to ten sam model tylko czarny, to dlaczego ma całkiem inny symbol ?przecież to X's drive II+ czyli Vosonic VP 2160Komentarz
-
RAWShooter Essentials (za darmo) i ogromna oszczędnośc miejsca na karcie :-)Zamieszczone przez Tytusar
jpeg dołączam do RAW dla wygody, mam od razu plik który mogę sobie obejrzeć w wielkości w jakiej mam RAW bez konieczności jego wywoływania, do jpeg jest dużo lepszy i szybszy dostęp jak do RAW
Janusz
Janusz,
Old enough to know better - but I do it anyway.Komentarz
-
do tego używam Breeze i bardzo go lubię...Zamieszczone przez Janusz BodyRAWShooter Essentials (za darmo) i ogromna oszczędnośc miejsca na karcie :-)
Janusz20Dset
maj łeb...Komentarz
-
Firma Memup to coś w rodzaju produktu firmowanego przez określony sklep.Zamieszczone przez NemeoFoty robię tylko w RAW-ach.
Jeśli to ten sam model tylko czarny, to dlaczego ma całkiem inny symbol ?
jak "Aro" w Makro czy temu podobne produkty supermarketowe.
Pod nazwą Memup jakiś francuski sklep sprzedaje elektronikę, ale produkuje ją kto inny...
zobacz, że po googlowaniu link prowadzi do francuskiego sklepu on line,
QUI EST MEMUP? Découvrez qui est Memup.
MEMUP, marque française créée en 1997, est une gamme complète de mémoires, disques durs, graveurs CD et DVD, clés de stockage USB 2.0, baladeurs MP3 et lecteurs multimédia. Elle est adoptée par un nombre toujours plus important d'utilisateurs pour la convivialité de son installation et de son utilisation, sa haute fiabilité, ses prix attractifs et son design unique.
nie znajdziesz tam info kto to ptodukuje...20Dset
maj łeb...Komentarz
-
Jasne. DziekiZamieszczone przez Tytusarchiwizuje na DVD, po uprzednim przejrzeniu i zostawieniu tego na czym mi zależy
jpeg dołączam do RAW dla wygody, mam od razu plik który mogę sobie obejrzeć w wielkości w jakiej mam RAW bez konieczności jego wywoływania, do jpeg jest dużo lepszy i szybszy dostęp jak do RAW_______________________________________________
taaaaa... Fed, Zorka 5, Zuch Digital, Smena 16:9
ha!Komentarz
-
Może mi to ktoś przetłumaczyć , nie znam j. francuskiego. Dzięki.QUI EST MEMUP? Découvrez qui est Memup.
MEMUP, marque française créée en 1997, est une gamme complète de mémoires, disques durs, graveurs CD et DVD, clés de stockage USB 2.0, baladeurs MP3 et lecteurs multimédia. Elle est adoptée par un nombre toujours plus important d'utilisateurs pour la convivialité de son installation et de son utilisation, sa haute fiabilité, ses prix attractifs et son design unique.Komentarz
-
Z grubsza: :-) Troche "Kali być", ale generalnie marketingowe bla, bla, bla...
Czym jest MEMUP? Odkryjmy, kim jest MEMUP.
MEMUP, marka francuska stworzona w 1997, jest pełną gamą pamięci, twardych dysków, nagrywarek CD i DVD, pendrive'ow USB 2.0, odtwarzaczy MP3 i czytników multimedialnych (kart zapewne?).
Została zaakceptowana przez licznych zawsze najważniejszych użytkowników za "user-friendnosc" instalacji i użytkowania, wysoką niezawodność, atrakcyjne ceny i wyjątkowy wygląd.Komentarz
-
a to właśnie oznacza, że kupują sprzęt od wielu producentów i sprzedają pod własną marką...Zamieszczone przez TrzaskaZ grubsza: :-) Troche "Kali być", ale generalnie marketingowe bla, bla, bla...
Czym jest MEMUP? Odkryjmy, kim jest MEMUP.
MEMUP, marka francuska stworzona w 1997, jest pełną gamą pamięci, twardych dysków, nagrywarek CD i DVD, pendrive'ow USB 2.0, odtwarzaczy MP3 i czytników multimedialnych (kart zapewne?).
Została zaakceptowana przez licznych zawsze najważniejszych użytkowników za "user-friendnosc" instalacji i użytkowania, wysoką niezawodność, atrakcyjne ceny i wyjątkowy wygląd.20Dset
maj łeb...Komentarz
-
Komentarz