X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Canonek
    Bywalec
    • 2005
    • 150

    #16
    Ten "wizjer" to jest pryzmat pentagonalny do Praktici VLC/VLC2/VLC3, napewno. Pasuje do wszystkich, tylko jakos tanio sie sprzedal. Kiedys byl wart 80 - 100zl.
    Canon 5DII, 1.8/50, 2/100, 24-70, 70-200
    inne sprzety

    Komentarz

    • Tomasz1972
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 3042

      #17
      Ja się cieszę że wogóle się sprzedał , tak jak i rękojeść :-)

      Komentarz

      Pracuję...