X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • czarny1999
    Bywalec
    • 2008
    • 119

    #1

    focus-on-imaging

    witam

    wybiera sie ktos moze do Birmingham na te targi ?
    chwala sie ze to najwieksza impreza tego typu w Europie, bylem w 2009 i jade w tym roku rownierz;
    wstep dla osob zawodowo zwiazanych z fotografia za free, dla reszty 8£ za dzien (w obu przypadkach trzeba sie wczeniej zarejestrowac), mozna rownierz nabyc wejscowki na miejscu za 10£ za osobe/dzien, parking 8£ za dzien za auto

    BIRMINGHAM NEC 7 - 10 MARCH 2010 10am - 6pm Sunday, Monday, Tuesday. 10am - 5pm Wednesday



    do zobaczenia
  • Donikm
    Coś już napisał
    • 2009
    • 65

    #2
    Będę, mam już wejściówki, jeszcze nie wiem którego dnia się wybiorę, ale będzie to najprawdopodobniej weekend, może jeszcze ktoś planuje wyjazd, to spotkamy się w większej grupie na jakimś browarku

    Pozdrawiam.
    5-ki | L-ki | Dodatki

    Komentarz

    Pracuję...