X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • MM-architekci
    Pełne uzależnienie
    • 2008
    • 2227

    #1

    Plener studyjny - Łódź

    Termin 28.02.2010 - godz 10-16

    Tak jak juz w temacie Łódźkim była mowa , kolejne spotkanie połączone z fotografowaniem ;]. Czasowo orientacyjnie. Maksymalnie 8 osób !
    Jedna modelka ( chociaż pomyśle czy jednak nie dwie ) , grupki 2 osobowe tak żeby godzinka na każdą przypadała. Coś do przegryzenia i picia będzie. Bez alkoholowego ;]. Kosz udziału 60 zł.

    Podkreślam 2 osobowe , nie jak ostatnio bo tak nie ma szans czegoś się nauczyć jak cała grupa foci ;].

    Zgłoszenia na PW , pytania w temacie.

    ( ten dział ponieważ to nie ostatnie pewnie spotkanie więc jak coś będę w temacie dodawał świeże info )

    ---

    1.aligator16
    2.Blackrado
    3.Bucefal14
    4.ad@mo
    5.szuler
    6.sando
    7.dr11

    ---
    Ostatnio edytowany przez MM-architekci; 18449.
    no comment...
  • MM-architekci
    Pełne uzależnienie
    • 2008
    • 2227

    #2
    Dziś/jutro podam link z info o modelce oraz stylizacji pare słów.

    Plener odbedzie sie niezaleznie od ilosci osob , wiec jak beda dwie to z korzyscia dla nich ;]
    no comment...

    Komentarz

    • MM-architekci
      Pełne uzależnienie
      • 2008
      • 2227

      #3
      Modelka - http://www.maxmodels.pl/fid89.html

      Ma byc "glamurowato" , czyli po mojemu znaczy ze kolorowo , błyszcząco , z pazurem ;]
      Ostatnio edytowany przez MM-architekci; 18449.
      no comment...

      Komentarz

      • Sergiusz
        Pełne uzależnienie
        • 2008
        • 2708

        #4
        Co to jest blyszczaco ?
        Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

        Komentarz

        • MM-architekci
          Pełne uzależnienie
          • 2008
          • 2227

          #5
          poprawiłem bardziej po polskiemu ;]
          no comment...

          Komentarz

          • 3voQ
            Bywalec
            • 2007
            • 128

            #6
            Witam,

            termin juz taki mur beton? bo mam wesele;/
            jak tydzien pozniej da rade to pisze sie na 100%!!

            dzieki Michał za pamiec!

            pozdr.
            Piotr.
            3voQ

            EOS 5D mk II 5D 500D soiki 16-400 [1.4-2.8] balast

            ----------------------------------------------------------------
            Fotografia ślubna Łódź - zdjęcia ślubne, chrzest, komunia

            Komentarz

            • MM-architekci
              Pełne uzależnienie
              • 2008
              • 2227

              #7
              Mur beton. Zawsze będzie tak że niestety komuś nie pasuje. Wesele jako gość czy fotograf ? Zdążysz się wyspać ;].
              no comment...

              Komentarz

              • szuler
                Uzależniony
                • 2007
                • 829

                #8
                sądząc po stopce to ktoś ruszył na podbój rynku, powodzenia
                A może masz tam jeszcze telefon bez drutu...? - Podróż za jeden uśmiech - 1971

                Komentarz

                • straznickzasnow

                  #9
                  Druga modelka

                  Komentarz

                  • MM-architekci
                    Pełne uzależnienie
                    • 2008
                    • 2227

                    #10
                    Ale o co chodzi ? ;]
                    no comment...

                    Komentarz

                    • 3voQ
                      Bywalec
                      • 2007
                      • 128

                      #11
                      nie Szuler jeszcze nic sie nie zmienilo a swoja droga to musimy sie spotkac:-)

                      niedziela po poludniu? zadzwonie jutro z reszta..

                      mam pomysł na nastepna sesje, modelki i modeli ale to po tej akcji opisze dokladniej

                      Michał,

                      Natalia 100% w moim guscie:-)

                      milego dnia,
                      Piotr.
                      3voQ

                      EOS 5D mk II 5D 500D soiki 16-400 [1.4-2.8] balast

                      ----------------------------------------------------------------
                      Fotografia ślubna Łódź - zdjęcia ślubne, chrzest, komunia

                      Komentarz

                      • straznickzasnow

                        #12
                        Został mnie i moim znajomym z firmy przekazany link i rada, żeby zapisać się szybko bo ilość miejsc ograniczona i tak zrobiłam
                        Jeżeli coś ustalicie i odpowiada wam moja kandydatura to proszę o maila, ponieważ się tu nie będę pojawiać zbyt często :cool:
                        [email protected]

                        Komentarz

                        • aligator16
                          Początki nałogu
                          • 2008
                          • 457

                          #13
                          hehehe, można wiedzieć co to za firma?

                          Komentarz

                          • 3voQ
                            Bywalec
                            • 2007
                            • 128

                            #14
                            moja;-)
                            3voQ

                            EOS 5D mk II 5D 500D soiki 16-400 [1.4-2.8] balast

                            ----------------------------------------------------------------
                            Fotografia ślubna Łódź - zdjęcia ślubne, chrzest, komunia

                            Komentarz

                            • straznickzasnow

                              #15
                              Wojtek a ty o mnie nie zapomnij
                              Szukam miejscówki poschizowanej i lecimy :*

                              Komentarz

                              Pracuję...