X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • czarny1999
    Bywalec
    • 2008
    • 119

    #1

    focus on imaging 2010

    wybiera sie ktos? - zaczynaja sie juz jutro

    jak by co link do imprezy

  • trothlik
    Uzależniony
    • 2004
    • 782

    #2
    Ja bym się i wybrał ale dzieżko to z pracą pogodzić niestety...może innym razem...
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

    Komentarz

    • Donikm
      Coś już napisał
      • 2009
      • 65

      #3
      Bede jutro, jesli tez sie wybierasz to daj znac, mozemy sie gdzies spotkac w czasie imprezy.

      Pozdrawiam.
      5-ki | L-ki | Dodatki

      Komentarz

      Pracuję...