X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • ewa_olsztyn
    Początki nałogu
    • 2008
    • 311

    #31
    Zamieszczone przez Adso

    z racji tego, że jestem człowiekiem dociekliwym odwiedziłem galerię GYNIGA i przyznam, że faktycznie robi dobre (ciekawe ) zdjęcia
    A nie mówiłam?

    Z racji tego ze nie lubię kotów (może za mało je znam)
    Pewnie mało je znasz, psychologia twierdzi, że lubiennie kotów wiąże się z niezależnością ducha

    A błędów pewnie nie bedę Ci wytykał chociażby z tego powodu, że jako "tfórca fotografii" mam o połowę krótszy staż
    A coż to? Jakichś stażowych uprawnień trzeba do krytyki? Krytykuj, pisz co widzisz, co czujesz. Wcale nie trzeba stażu, żeby móc pisać o tym, jak się zdjęcie odbiera!

    Nie wiem co to znaczy "przyzwoita ostrość"
    Taka, że się o niej nie myśli patrząc na zdjęcia.

    Komentarz

    • abcdariusz
      • 2006
      • 4

      #32
      [abcdariusz] - a kwiatki były ?

      Wiosna , a u nas nie ma kwiatków, np. choćby takich.

      1.


      2.


      3.

      Komentarz

      • orzeh
        Coś już napisał
        • 2007
        • 98

        #33
        pierwsze troszke za ciemne.
        drugie - sam "kwiatek" niezby ladny, ale zdjecie przyjemne, ladne odcienie blekitu.
        trzecia - wg mnie interesujace, gdyby tylko srodek paczka byl bardziej "doswietlony" ...
        pozdrawiam
        orzeh

        Komentarz

        • abcdariusz
          • 2006
          • 4

          #34
          4.


          5.


          6.

          Komentarz

          • tryton
            Uzależniony
            • 2008
            • 557

            #35
            Dla mnie 2 i 4 fajne.
            Tryton
            --------------------------------------------------------------
            5DmkIII, 40D, 17-40L f4, 24-105L f4 IS, 50 f1.8 II, 85 f1.8, 100 f2.8L IS macro, 100-400L f4.5-5.6 IS

            Komentarz

            • abcdariusz
              • 2006
              • 4

              #36
              7.


              8.

              Komentarz

              • fotokor1
                Początki nałogu
                • 2006
                • 373

                #37
                7i8 bardzo fajna tonacja
                pozdrawim
                Dobre body, palnik oraz szkiełka: Canon EF 50/1,8 II, Canon EF 100 f/2.8 Macro USM, Canon EF 70-200/4 , Canon 35 1.4 , canon 17-40/4, canon fish eye, 24-105/4, Bilora 1122 i inne drobiazgi

                Komentarz

                • abcdariusz
                  • 2006
                  • 4

                  #38
                  [abcdariusz] - Ptoki

                  Mam dziś do pokazania parę ptaków i to tych większych , bo do tych drobniejszych to ja nie mam cierpliwości

                  1


                  2


                  3


                  4


                  5


                  6


                  7


                  8

                  Komentarz

                  • Intgar
                    • 2008
                    • 13

                    #39
                    Moim skromnym amatorskim zdaniem:
                    2- za dużo w kadrze, wiem o co chodzi, ale nie jakoś do mnie nie trafia.
                    Reszta REWELACJA, cuda, chce się patrzeć.

                    Komentarz

                    • Biperek
                      Uzależniony
                      • 2007
                      • 593

                      #40
                      Zazdroszczę odwzorowania kolorów, ale kadry jak dla mnie jakoś tak nie do końca. Może temu, że nie mieszczą mi się całe na monitorku, ale ja bym chyba nieco inaczej ciachał.
                      Pozdrawiam
                      Marek/Biperek

                      Komentarz

                      • tryton
                        Uzależniony
                        • 2008
                        • 557

                        #41
                        nr 1 - plus za pomysł zgrania drzew i traw
                        nr 2 - tu coś nie wyszło (bałagan)
                        nr 3 i 4 - ładnie złapany moment, ale spróbuj zrobić z tego kwadratowe kadry
                        no i szkoda że w 3 nie złapałeś całego odbicia w wodzie
                        nr 5 do 8 - ogólnie spoko choć lepsze wrażenie robiłyby całe

                        Pozdrawiam!
                        Tryton
                        --------------------------------------------------------------
                        5DmkIII, 40D, 17-40L f4, 24-105L f4 IS, 50 f1.8 II, 85 f1.8, 100 f2.8L IS macro, 100-400L f4.5-5.6 IS

                        Komentarz

                        • abcdariusz
                          • 2006
                          • 4

                          #42
                          Kwiatki z tego roku.

                          Na te mrozy i szarugę podpinam kilka kwiatków z tego roku i przy okazji proszę adminów o zmianę nazwy wątku na - Moja przyroda.

                          1.


                          2.


                          3.


                          4.


                          5.


                          6.

                          Komentarz

                          • abcdariusz
                            • 2006
                            • 4

                            #43
                            Inne

                            No wiem , róże to zawsze są fajne , dlatego zapodam kilka innych kwiatków i Szczęśliwego Nowego Roku .

                            1


                            2


                            3


                            4


                            5


                            6

                            Komentarz

                            • Grzesiek_PL
                              Uzależniony
                              • 2008
                              • 834

                              #44
                              Bardzo ładne fotki, jakim sprzętem robione? bo z Exif'a wyczytałem że 400D, 85mm 1.8
                              Pozdrawiam

                              Komentarz

                              • tryton
                                Uzależniony
                                • 2008
                                • 557

                                #45
                                Najładniejsza dwójka.
                                Tryton
                                --------------------------------------------------------------
                                5DmkIII, 40D, 17-40L f4, 24-105L f4 IS, 50 f1.8 II, 85 f1.8, 100 f2.8L IS macro, 100-400L f4.5-5.6 IS

                                Komentarz

                                Pracuję...