X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • dr11
    Pełne uzależnienie
    • 2007
    • 1143

    #1

    Afganistan

    Ciekawa galeria zdjęć z Afganistanu o podłożu militarnym.
    .
  • Toffic
    Bywalec
    • 2005
    • 235

    #2
    Bardzo dobre zdjęcia
    Fotografia

    -

    Komentarz

    • Viqy
      Początki nałogu
      • 2007
      • 407

      #3
      Fajne ! Dzięki za linka.
      rpawlak.blogspot.pl

      Komentarz

      • czerwiniak
        Bywalec
        • 2007
        • 196

        #4
        Ciekawe
        5D, 40D, CP-E4, 16/2,8 Zenitar. 50/1,4. 24-70/2,8 L 70-200/4L 550ex + 580exII, CP-E3, DigiMate III + blendy, świecidełka
        ---------------------------------------

        Komentarz

        • BuRton
          Uzależniony
          • 2008
          • 675

          #5
          Dobre i ciekawe foty. Szkoda, że nie znamy autora-ów zdjęć. Pokazane od środka życie żołnierzy. Fota w zamieci i wiele innych b.dobre !
          Leica MP, Ultron 28/2 asph. II, Nokton 35/1.5 asph. ll, Ultron 75/1.9 MC

          Komentarz

          • Shaw

            #6
            niektóre ujęcia naprawdę świetne.

            Komentarz

            • artprof
              Bywalec
              • 2007
              • 126

              #7
              takie właśnie fotki mnie nakręcają. dobry link.

              Komentarz

              • laur
                Bywalec
                • 2006
                • 144

                #8
                A te z armatą,jak dobrze złapany moment!
                Kilka moich zdjęć: http://www.fotoik.pl/index.php?akcja=autor&rid=2951
                Moja galeria: http://laur.ovh.org/

                Komentarz

                • panuna
                  Początki nałogu
                  • 2007
                  • 267

                  #9
                  Zamieszczone przez laur
                  A te z armatą,jak dobrze złapany moment!
                  to z armata i pociskiem mocne
                  naprawdę ciekawe miejsca, sceneria i niezłe fotki, ale cieszę się że mogę je pooglądać i tylko pooglądać.

                  Komentarz

                  • fotoluk
                    Dopiero zaczyna
                    • 2007
                    • 25

                    #10
                    Super zdjęcia reporterskie. lubię takie foty.

                    Komentarz

                    • Mac
                      Pełne uzależnienie
                      • 2004
                      • 2063

                      #11
                      Bardzo dobra galeria zdjęć, dzięki za link. Szczególnie przypadłą mi do gustu fotka z granatem.
                      EOS 5D/BG-E4, EOS-300V, EF 16-35/2.8 | EF 24-105/4 | EF 70-200/2.8| EF 100-400/4.5-5.6 | EF 15/2.8 Fisheye | EF 35/1.4 | EF 135/2| EF 100/2.8 Macro | EF MP-E 65/2.8 Macro | Lensbaby Composer | 580 EX II | MR-14EX | PowerShot SX1 IS, Gitzo 1540, 682B

                      Komentarz

                      • Szaga

                        #12
                        Świetne zdjęcia !

                        Komentarz

                        • tom517
                          Uzależniony
                          • 2007
                          • 495

                          #13
                          widziałem już sporo pamiątkowych pstryków żołnierzy, zdecydowanie nie fotografów z misji w Afganistanie, zdecydowanie brakowało mi takich zrobionych z "głową", thx za link

                          Komentarz

                          • dr11
                            Pełne uzależnienie
                            • 2007
                            • 1143

                            #14
                            Te zdjęcia też mi się bardzo spodobały. Reporterka pierwsza klasa. Ale chyba lepiej, żeby takich okazji do fotografowania było coraz mniej... Tego oraz wszystkiego dobrego życzę Wam w nowym roku.
                            .

                            Komentarz

                            • zbyszekjan
                              Początki nałogu
                              • 2007
                              • 348

                              #15
                              Super, jednak przychylam się do zdania dr 11, żeby okazji do robienia takich zdjęć było jak najmniej.
                              pozdrawiam

                              Komentarz

                              Pracuję...