X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • airhead
    Pełne uzależnienie
    • 2008
    • 2495

    #16
    tak się zastanawiam, czemu nie widzimy takich zdjęć w gazetach? bo to Polska, czy po prostu nie ilustrują żadnej informacji - są zbyt ogólne?
    Canon 6D + 20/2,8; 35/1,4; 85/1,8; 70-210/3,5-4,5
    Fujifilm x100

    mgrochocki.wordpress.com

    Komentarz

    • dr11
      Pełne uzależnienie
      • 2007
      • 1143

      #17
      Może prasa woli, jeśli na zdjęciach widać wprost śmierć, ból, cierpienie? Wtedy bardzo łatwo przyciągnąć więcej ludzi, którzy nie zastanawiają się na ogół głębiej nad sytuacją. Jeśli zdjęcia są mało drastyczne, stają się dla nich zbyt ogólne...
      .

      Komentarz

      • hyzop
        Początki nałogu
        • 2006
        • 413

        #18
        Znakomite, przemyślane zdjęcia.

        Komentarz

        • timo
          Bywalec
          • 2008
          • 125

          #19
          swietne!
          Canon 30D, Canon 7D, Tokina 28-70/2.8, Tokina 80-200/2.8, Canon 70-200/2.8L ISUSM, Canon 50/1.8, Canon 18-55/3.5-5.6 IS, Nissin Di866 Mk 2
          moje zdjęcia na CB: koncertowe, portrety, nocne

          Komentarz

          • Biperek
            Uzależniony
            • 2007
            • 593

            #20
            Nie będę oryginalny. Zdjęcia przyciągają uwagę i warto je zobaczyć. Dzięki za podrzucenie adresu do galerii.
            Pozdrawiam
            Marek/Biperek

            Komentarz

            • Kristof
              Dopiero zaczyna
              • 2006
              • 48

              #21
              bardzo fajne zdjęcia.... zazdroszczę widoków i 'materiału' do zdjęć
              sigpic

              Komentarz

              • vasco5
                Bywalec
                • 2008
                • 178

                #22
                kurcze fantastyczne zdjęcia... lubię takie spojrzenie na sprawy militarne...
                bardzo fajny link !!

                Komentarz

                • timo
                  Bywalec
                  • 2008
                  • 125

                  #23
                  Zamieszczone przez Kristof
                  bardzo fajne zdjęcia.... zazdroszczę widoków i 'materiału' do zdjęć
                  zazdroscisz? czy to naprawde tak swietnie, ze jest wojna? bo to dzieki niej byly te "widoki" i "material do zdjec".
                  Canon 30D, Canon 7D, Tokina 28-70/2.8, Tokina 80-200/2.8, Canon 70-200/2.8L ISUSM, Canon 50/1.8, Canon 18-55/3.5-5.6 IS, Nissin Di866 Mk 2
                  moje zdjęcia na CB: koncertowe, portrety, nocne

                  Komentarz

                  • Troyan
                    Początki nałogu
                    • 2007
                    • 317

                    #24
                    Przecież bez jego "zazdroszczenia" ta wojna i tak będzie się dziać i ktoś zapwne tam pojedzie i te zdjęcia zrobi więc po co Twoje oburzenie ? Jedynie może sformułowanie nieprecyzyjne bo zamiast zazdrościć materiału do zdjęć Kristof mógł napisać że zazdrosci możliwości ich zrobienia, może by inaczej zabrzmiało.
                    Założyłem sobie FOTOBLOGA

                    Komentarz

                    • marko350
                      • 2008
                      • 1

                      #25
                      Fajne zdjęcia

                      Komentarz

                      • 7osiem
                        Coś już napisał
                        • 2008
                        • 66

                        #26
                        bardzo ciekawe fotki.. dzięki za link i proszę o więcej!
                        www.s78.eu

                        Komentarz

                        Pracuję...