X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Przemek Lipski
    Bywalec
    • 2006
    • 212

    #16
    Zamieszczone przez adikPL
    nie wspominam juz o znikających komentarzach ( u mnie pare sie ulotniło niestety).
    Komentarze znikały od lat... Podejrzewam, że może to być powiązane z kasowaniem kont osób których komentarze zniknęły.
    Jeden plus jak na razie - mogę się już zalogować.
    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

    Komentarz

    • Max_im
      Uzależniony
      • 2006
      • 668

      #17
      Witam

      Mam problem z logowaniem na Onephoto w każdej przeglądarce może wiecie co jest?
      ".......abym ochronił wyobraźnię przed złudzeniem, że nowszy aparat zmieni mnie w lepszego fotografa." A Mroczek

      Komentarz

      • muflon
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 6763

        #18
        Dostałem dziś maila (reklama usług jakiegoś labu foto) - "zgodnie z regulaminem serwisu OnePhoto.net." - niech tam będzie, nie chce mi się sprawdzać ;-) Ale przypomniał mi się ten wątek... spójrzcie na URL pod linkiem

        (BTW, nie wiem dlaczego, ale tytuł maila "Nie oglądaj ich na monitorze!" jakoś nie kojarzy mi się z drukowaniem zdjęć )
        zdjęcia lotnicze - zdjęcia ogólnie - airshow-reviews.com

        Komentarz

        • comatus
          Uzależniony
          • 2006
          • 725

          #19
          A więc to było od nich. A ja to od razu dodałem do spamu

          Komentarz

          • Max_im
            Uzależniony
            • 2006
            • 668

            #20
            Zamieszczone przez inferno
            ja tez nie moge sie zalogowac, cos pochrzanili z baza... ?
            Pomaga usunięcie ciasteczek OnePhoto i przy logowaniu nie zaznaczać opcji "zapamiętaj" na ich stronie
            ".......abym ochronił wyobraźnię przed złudzeniem, że nowszy aparat zmieni mnie w lepszego fotografa." A Mroczek

            Komentarz

            • Patryk_mirek
              Bywalec
              • 2008
              • 235

              #21
              Uprzejmie proszę o nie bicie za offtopa*:

              Wspomniano tu, iż serwisów gdzie można "wrzucać zdjęcia" jest zatrzęsienie -ale który z nich jest 'najlepszy'? tzn gdzie najbardziej rzeczowo, konstruktywnie ocenią zdjęcia i wytkną błędy? gdzie jest najmniejsza liczba wszelkich TWA (tudzież innych gawędziarzy ) ?


              *-(czyt nie znalazłem odpowiedniego wątku tu, a ten najbliższy jest tematycznie)
              C 50D, C 350D, C 50E. Słoiki: kit, S 10-20 f/4-5,6, T 28-75 f/2.8, C 50mm f/1.8, C 85mm 1.8, Sigma 70-200 f/2.8, 580EX

              Regulamin pkt 8.

              Komentarz

              • akustyk
                gajowy
                • 2004
                • 12158

                #22
                Zamieszczone przez Patryk_mirek
                Uprzejmie proszę o nie bicie za offtopa*:

                Wspomniano tu, iż serwisów gdzie można "wrzucać zdjęcia" jest zatrzęsienie -ale który z nich jest 'najlepszy'? tzn gdzie najbardziej rzeczowo, konstruktywnie ocenią zdjęcia i wytkną błędy? gdzie jest najmniejsza liczba wszelkich TWA (tudzież innych gawędziarzy ) ?
                nie ma takich.
                www albo tez flickr

                Komentarz

                • comatus
                  Uzależniony
                  • 2006
                  • 725

                  #23
                  Zamieszczone przez Patryk_mirek
                  tzn gdzie najbardziej rzeczowo, konstruktywnie ocenią zdjęcia i wytkną błędy?
                  Z tym jest coraz gorzej na wszystkich foto-portalach. Dostajesz gołą ocenę (albo i nie) i tyle.

                  Komentarz

                  • airhead
                    Pełne uzależnienie
                    • 2008
                    • 2495

                    #24
                    na forum nie jest najgorzej pod tym względem, ale w sumie dzieci neo znajdziesz wszędzie
                    Canon 6D + 20/2,8; 35/1,4; 85/1,8; 70-210/3,5-4,5
                    Fujifilm x100

                    mgrochocki.wordpress.com

                    Komentarz

                    • adikPL
                      Początki nałogu
                      • 2008
                      • 349

                      #25
                      Zamieszczone przez akustyk
                      nie ma takich.

                      i wszystko w temacie
                      wszędzie jest podobnie, jakaś grupa konkretnych ludzi + morze pieniaczy i awanturników.
                      www.adriankordas.blogspot.com
                      -------------------------------
                      sigpic

                      Komentarz

                      • Max_im
                        Uzależniony
                        • 2006
                        • 668

                        #26
                        zgadzam się z tym wszystkim

                        Na forum nikona jest najlepiej

                        Natomiast prawda jest taka że jak zrobisz powalającą fotkę to się wszędzie
                        obroni sama i dostaniesz ciekawe komentarze (nie mam na myśli samych pochlebstw). Więc jak niema odzewu to trzeba próbować.
                        ".......abym ochronił wyobraźnię przed złudzeniem, że nowszy aparat zmieni mnie w lepszego fotografa." A Mroczek

                        Komentarz

                        • akustyk
                          gajowy
                          • 2004
                          • 12158

                          #27
                          Zamieszczone przez Max_im
                          zgadzam się z tym wszystkim

                          Na forum nikona jest najlepiej
                          mam na ten temat odmienna opinie. moim zdaniem forum nikona jest akurat
                          perfekcyjnym przykladem mamonizmu: mas przezywajacych orgazmy nad jednakowo obrobionymim jednakowymi ujeciami jednakowych tematow.

                          co jest szczegolnie widoczne dlatego, ze jak jakiemus oklaskiwanemu autorowi uda sie tam "sprzedac" dobrze jedno ujecie, to wrzuca jego kolejne iteracje do totalnego zameczenia materialu. a mniej znani uzytkownicy, robiacy po prostu solidne i zroznicowane zdjecia, wystawiaja rzadko.
                          www albo tez flickr

                          Komentarz

                          • Max_im
                            Uzależniony
                            • 2006
                            • 668

                            #28
                            Zamieszczone przez akustyk
                            ....."sprzedac" dobrze jedno ujecie, to wrzuca jego kolejne iteracje do totalnego zameczenia materialu.
                            w innych miejscach też tak jest - często użytkownicy w swojej galerii zostawiają tylko fotki z pochwałami usuwając inne
                            ".......abym ochronił wyobraźnię przed złudzeniem, że nowszy aparat zmieni mnie w lepszego fotografa." A Mroczek

                            Komentarz

                            • akustyk
                              gajowy
                              • 2004
                              • 12158

                              #29
                              Zamieszczone przez Max_im
                              w innych miejscach też tak jest - często użytkownicy w swojej galerii zostawiają tylko fotki z pochwałami usuwając inne
                              zgoda. tyle, ze np. na plfoto jest limit ilosciowi i ci oklaskiwani nie moga za duzo wrzucac. dzieki czemu nie ma takiej monotematycznosci
                              www albo tez flickr

                              Komentarz

                              Pracuję...