X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • schabu
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 1352

    #31
    Zamieszczone przez Cichy
    OMG, patrząc na przykładowe foty i cennik od 2008 podnoszę ceny o 300 %
    no to patrząc na te fotki i cennik też dochodzę do takiego wniosku.
    Na której strefie chcesz dostać porannego tosta?

    fotografia biznesowa

    Komentarz

    • -MM-
      Dopiero zaczyna
      • 2007
      • 38

      #32
      Zamieszczone przez marekb
      Kabu, trochę w tym racji,zakłady rządzą: http://www.foto-mix.com.pl/zdjecia_weselne.html
      Jezu !

      Pewnie handlują jeszcze pączkami, bo z fotografii to raczej się nie utrzymują...
      Hm, swoją drogą ciekawi mnie ich np. klient weselny i jego wymagania...

      Komentarz

      • Cichy
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 7443

        #33

        Żródło http://www.foto-mix.com.pl/gal_slub_...s/IMG_1176.jpg

        O k...wa, nie przy jedzeniu !




        Tu fotograf wlazł na ołtarz???




        Każdemu może się noga podwinąć :P

        Nie no, padłem już dwa razy, ale się podnoszę:

        W reportażach jest koncert orkiestr strażackich (rozumiem, że termin "żabia perspektywa" jest dla fotografa szeroko rozumiany)




        Ostatnio edytowany przez Cichy; 343. Powód: Automerged Doublepost
        O obiektywach wiem prawie wszystko

        Komentarz

        • marekb
          Pełne uzależnienie
          • 2006
          • 2273

          #34
          no i niestety maja zlecenia i ludziom sie podoba, ale plenery odradzaja bo najlepsze zdjęcia to ze "studia" są...

          Komentarz

          • Kabu
            Początki nałogu
            • 2007
            • 370

            #35
            Zdjęcia są fantastyczne (blee), kiedyś dzwoniłem do jednej firmy z zapytaniem o wolny termin (szwagierka wychodziła za mąż) dotyczący wideofilmowania, firma ta też robi zdjęcia. Na ich reklamówce widziałem że robią zdjęcia Olkiem. Terminu oczywiście nie mieli, ale zanim do tego doszliśmy zapytałem czym robią zdjęcia no bo to jest dla mnie ważne żeby nie wyskoczyli z jakimś kompaktem a pani do mnie powiedziała że mają aparat co ma bardzo dużo mega pixeli i że robi ładne zdjęcia, na pytanie jaki to aparat to nawet nie umiała mi podać marki.

            Komentarz

            • marekb
              Pełne uzależnienie
              • 2006
              • 2273

              #36
              dodam jeszcze,że przy jednej komunii (ten oto fotograf ma chyba wyłączność w kosciele na komunijne) po kilku jego szeptach do siostrzyczki, ta podeszła do mnie i wyprosiła za barierki mimo ,że odpiowiedzałem, że poproszony byłem przez jednych rodziców
              Ostatnio edytowany przez marekb; 4878. Powód: Automerged Doublepost

              Komentarz

              • Kabu
                Początki nałogu
                • 2007
                • 370

                #37
                A może to jest pomysł, posmarować gdzie trzeba i komu trzeba, odwalać chałę no i ważne żeby szyld mieć wielki.

                Żartuję oczywiście, nigdy bym się do tego poziomu nie zniżył.

                Komentarz

                Pracuję...