X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • marekb
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 2273

    #106
    a nie zastanawialiście się czemu canon zwraca 590zł przy 30D?? wszyscy mówią że sprzedaje się jak ciepłe bułeczki- gdyby tak naprawde było czy robiliby taka promocje...?? analogia może mało trafna ale u mnie w mikro firmie wielu klientów żądało upustów więc powoli podnieślismy ceny i nagle stałe rabaty i ludzie byli happy i sprzedaż wzrosła...

    Komentarz

    • Delorian77
      Coś już napisał
      • 2006
      • 68

      #107
      30d to zwykły chwyt ....
      Ostatnio edytowany przez Delorian77; 4118.
      300d+BG-E1 | A2E | 50/1,8 | 70-200/4L| 18-55 | arl zeiss sonnar 135 |

      Komentarz

      • Cichy
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 7443

        #108
        Jasne , że chwyt. Równie dobrze mogli zejść do kwoty 3500 brutto, ale nie zrobili tego tylko ot taka promocja. IMHO 3500 zł to i tak dużo patrząc na ceny konkurencji. D80 przecież jest przynajmniej względem danych technicznych i mnogością opcji nad Canonem, że o d200 nie wspomnę.
        O obiektywach wiem prawie wszystko

        Komentarz

        • marekb
          Pełne uzależnienie
          • 2006
          • 2273

          #109
          widocznie nie sprzedaje się jak ciepłe bułki albo nie jak gorące skoro stosują chwyty...

          Komentarz

          • emisiaczek
            Uzależniony
            • 2005
            • 548

            #110
            na razie 400d jest za 2600 zobaczymy co bedzie dalej, jesli szkla skocza to sie dopiero tamron dorobi

            Komentarz

            • adam_k
              Bywalec
              • 2006
              • 235

              #111
              Zamieszczone przez marekb
              a nie zastanawialiście się czemu canon zwraca 590zł przy 30D?? wszyscy mówią że sprzedaje się jak ciepłe bułeczki- gdyby tak naprawde było czy robiliby taka promocje...?? analogia może mało trafna ale u mnie w mikro firmie wielu klientów żądało upustów więc powoli podnieślismy ceny i nagle stałe rabaty i ludzie byli happy i sprzedaż wzrosła...
              to taka chamska promocja poprostu liczą na to że część ludzi się po pieniądze nie zgłośi i mają racje bo sporo ludzi nie skorzystało z tego zwrotu a robi sie wielkie halo ze 590 taniej.

              To tak jak z akcyzą za sprowadzenie samochodu okazało się że nielegalnie ja pobrali teraz ją zwracają ale jak się sam o nią nie upomniesz to nie dostaniesz

              Komentarz

              • WereWolf
                Coś już napisał
                • 2005
                • 96

                #112
                Zamieszczone przez adam_k
                To tak jak z akcyzą za sprowadzenie samochodu okazało się że nielegalnie ja pobrali teraz ją zwracają ale jak się sam o nią nie upomniesz to nie dostaniesz
                porównanie nie do końca trafne, bo z akcyzą jest jeszcze gorzej - na wszelkie sposoby próbują się z tego wybronić, z tego co wiem dokładnie to sprawdzają i jak się okaże, że przy opłacie na fakturzę/umowie jest zaniżona cena samochodu, to jeszcze karę dowalą...

                ale to taki mały offtop
                moja galeria: http://www.lubke.pl

                Sprzęt: Canon EOS 30D, Canon Elan 7N (33V), Tamron 17-50 2.8, Tamron 28-75/2.8, 70-200 4, Canon 50/1.8 II, 580EX, CF SanDisk 2GB + 8GB Extreme III
                Raynox DCR-250 (makro)

                Komentarz

                • paweleverest
                  Pełne uzależnienie
                  • 2006
                  • 1138

                  #113
                  W z wiązku z opisywanymi podwyżkami powiedzcie mi zatem jak to możliwe że na allegro pojawiły się ( teoretycznie nowe na gwarancji ) 300 2,8 za 14350zł podczas gdy jeszce dwa tygodnie temu kosztowały prawie 17000 . Może to jakięś "refurby" ale nikt się do tego nie przyznaje




                  albo 70-200 2,8L za 2700 gdzy jeszce niedawno temu kosztowały 3600 minimum a w większości 4500zł

                  Komentarz

                  • esteper
                    Uzależniony
                    • 2006
                    • 635

                    #114
                    A drugą sztukę tego szkła mają za 4,2k

                    5DmkII + C50/1.4 + C85/1.8 + 2,5kg jabłek w wersji PRO

                    "ADMINISTRACJO ! ZAPOBIEGAJ I LECZ SIĘ RUTYNOWO. DOBRO ADMINISTRACJI, GWARANTEM DOBRA OGÓŁU"

                    Komentarz

                    • adam_k
                      Bywalec
                      • 2006
                      • 235

                      #115
                      bo to spekulanci są :-)

                      Komentarz

                      • Lenik
                        Dopiero zaczyna
                        • 2006
                        • 19

                        #116
                        Dziękuję wszystkim, za ten wątek, bo dzięki niemu dzisiaj się zdecydowałem nie czekać na gotówkę tylko wziąć 400D na raty w MediaMarkt
                        A cena mnie zmiażdżyła - 2490 zł za KIT (czyli 10 x 249 zł, bo promocja raty 0%).
                        Aparat jest napewno nowy, polska drukowana instrukcja, orginalne płytki (bo ktoś kiedyś pisał, że kupił w sklepie i mu dali płytki przegrywane).
                        Zatem nareszcie poczuję co to zabawa w cyfrową fotografię
                        JUPI :grin:
                        Wymarzony 400D już jest !!!

                        Komentarz

                        • emisiaczek
                          Uzależniony
                          • 2005
                          • 548

                          #117
                          no i komu wierzyc niby podwyzki a tu nawet mm ma taniej niz na necie ... cos tu smierdzi

                          Komentarz

                          • TOPOL
                            Początki nałogu
                            • 2004
                            • 321

                            #118
                            Zamieszczone przez paweleverest
                            albo 70-200 2,8L za 2700 gdzy jeszce niedawno temu kosztowały 3600 minimum a w większości 4500zł

                            http://www.allegro.pl/show_item.php?item=163226569
                            To jest stałka 200 mm a nie zoom 70-200....
                            http://www.topol.pl

                            Komentarz

                            • Kolekcjoner
                              Obertroll
                              • 2006
                              • 18766

                              #119
                              Zamieszczone przez adam_k
                              to taka chamska promocja poprostu liczą na to że część ludzi się po pieniądze nie zgłośi i mają racje bo sporo ludzi nie skorzystało z tego zwrotu a robi sie wielkie halo ze 590 taniej.
                              Jasne 30-tka powinna nadal kosztować 4500, a nie jakieś głupie promocje kapitalistycznych wyzyskiwaczy .

                              Zamieszczone przez Lenik
                              Dziękuję wszystkim, za ten wątek, bo dzięki niemu dzisiaj się zdecydowałem nie czekać na gotówkę tylko wziąć 400D na raty w MediaMarkt
                              A cena mnie zmiażdżyła - 2490 zł za KIT (czyli 10 x 249 zł, bo promocja raty 0%).
                              No i bardzo możliwe że właśnie w całym tym szumie o to chodzi . Zwłaszcza że w obliczu oczekiwania na nowości sprzedaż mogła troszkę siąść.
                              BTW. Moje gratulacje. Witamy w klubie .

                              Zamieszczone przez emisiaczek
                              no i komu wierzyc niby podwyzki a tu nawet mm ma taniej niz na necie ... cos tu smierdzi
                              Oczywiście to na pewno wina "układu" .
                              "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                              Kapitan Wagner

                              Komentarz

                              • schabu
                                Pełne uzależnienie
                                • 2006
                                • 1352

                                #120
                                Zamieszczone przez TOPOL
                                To jest stałka 200 mm a nie zoom 70-200....
                                no dokladnie - mimo ze fota zupelnie inna. no i opis szkla bardziej pasuje do zooma. ciekawe czy takie aukcje sa zgodne z regulaminem;>
                                Na której strefie chcesz dostać porannego tosta?

                                fotografia biznesowa

                                Komentarz

                                Pracuję...