X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Vitez
    zło konieczne
    • 2004
    • 19804

    #121
    Zamieszczone przez Lenik
    Dziękuję wszystkim, za ten wątek, bo dzięki niemu dzisiaj się zdecydowałem nie czekać na gotówkę tylko wziąć 400D na raty w MediaMarkt
    A cena mnie zmiażdżyła - 2490 zł za KIT (czyli 10 x 249 zł, bo promocja raty 0%).
    Ciekawe ile przy tej promocji wynosi ubezpieczenie, oplaty przygotowawcze, prowizja itp czyli tzw 'calkowity koszt kredytu'

    Komentarz

    • Driver
      Zablokowany
      • 2005
      • 786

      #122
      Zamieszczone przez schabu
      no i opis szkla bardziej pasuje do zooma.
      Z której strony ??

      ilość soczewek, grup oraz kąt widzenia wyrażony jedną liczba ( zamiast zakresem ) pasują do zooma

      Komentarz

      • Cichy
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 7443

        #123
        Zamieszczone przez Vitez
        Ciekawe ile przy tej promocji wynosi ubezpieczenie, oplaty przygotowawcze, prowizja itp czyli tzw 'calkowity koszt kredytu'
        Chyba jednak te raty to faktycznie są bez żadnych dodatkowych kosztów. A jeśli chodzi o tę cenę, to wielki LOL. Kosmos, w hurcie nawet takiej nie miałem.
        O obiektywach wiem prawie wszystko

        Komentarz

        • Lenik
          Dopiero zaczyna
          • 2006
          • 19

          #124
          Potwierdzam, że nie ma żadnych ukrytych opłat
          Wszystkie koszta ponosi MM, ja tylko spłacam sprzęt
          Sam na początku nie mogłem w to uwierzyć i pytałem 3 różnych osób
          Wymarzony 400D już jest !!!

          Komentarz

          • blum
            Uzależniony
            • 2006
            • 509

            #125
            Zamieszczone przez Lenik
            Potwierdzam, że nie ma żadnych ukrytych opłat
            Wszystkie koszta ponosi MM
            te ukryte oplaty to juz w cenie towaru sa

            Komentarz

            • Cichy
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 7443

              #126
              W tej cenie to mi trudno utarg znaleźć, a co dopiero koszty rat...
              O obiektywach wiem prawie wszystko

              Komentarz

              • paweleverest
                Pełne uzależnienie
                • 2006
                • 1138

                #127
                Zamieszczone przez TOPOL
                To jest stałka 200 mm a nie zoom 70-200....
                2700 za stałke 200 2,8 to tez sporo taniej niż dotychczas ( 3100zł ) ale zdjęcie manja z zóoma dlatego mnie zmylili . Pozostaje jeszce sprawa 300 2,8 one sa o 2,5kzł tańsze niz ostatnio oferowane

                Komentarz

                • blum
                  Uzależniony
                  • 2006
                  • 509

                  #128
                  Zamieszczone przez Cichy
                  W tej cenie to mi trudno utarg znaleźć, a co dopiero koszty rat...
                  w sumie to maly OT
                  ale zacznijmy od tego, ze w MM sie nie kupuje.. przynajmniej nie powinno chyba, ze cos sie zmienilo odnosnie fachowosci i traktowania klienta przynoszacego cos do reklamacji i chcacego odebrac to cos w terminie :-?
                  nie jestem w temacie MM od ok 2 lat..

                  Komentarz

                  • hyzop
                    Początki nałogu
                    • 2006
                    • 413

                    #129
                    Tak zajżałem na Allegro i ceny poszły jakby w dół.

                    Komentarz

                    • esteper
                      Uzależniony
                      • 2006
                      • 635

                      #130
                      Wczoraj odbierałem 350D w Fotoit, i troszke z nimi pogadałem, to właśnie panowie potwierdzili że ceny idą w górę. Tak jak przykładowo 100/2,8 Macro kosztowała u nich 1900, to teraz sztuki które przyjdą będa po około 2200-2300zł.
                      5DmkII + C50/1.4 + C85/1.8 + 2,5kg jabłek w wersji PRO

                      "ADMINISTRACJO ! ZAPOBIEGAJ I LECZ SIĘ RUTYNOWO. DOBRO ADMINISTRACJI, GWARANTEM DOBRA OGÓŁU"

                      Komentarz

                      • Elandril
                        Bywalec
                        • 2004
                        • 136

                        #131
                        Tak samo Canon 17-40. Kilka dni temu w pstryku kosztowal 2500, teraz prawie 2900...
                        Portfolio, Blog

                        Komentarz

                        • schabu
                          Pełne uzależnienie
                          • 2006
                          • 1352

                          #132
                          Zamieszczone przez Driver
                          Zamieszczone przez schabu
                          no dokladnie - mimo ze fota zupelnie inna. no i opis szkla bardziej pasuje do zooma. ciekawe czy takie aukcje sa zgodne z regulaminem;>
                          Z której strony ??

                          ilość soczewek, grup oraz kąt widzenia wyrażony jedną liczba ( zamiast zakresem ) pasują do zooma
                          chodzi mi nie o opis techniczny tylko o przeznaczenie szkla opisane w auckji.
                          Na której strefie chcesz dostać porannego tosta?

                          fotografia biznesowa

                          Komentarz

                          • hyzop
                            Początki nałogu
                            • 2006
                            • 413

                            #133
                            Zamieszczone przez Elandril
                            Tak samo Canon 17-40. Kilka dni temu w pstryku kosztowal 2500, teraz prawie 2900...
                            Fakt obiektywy w górę, 30D spada, 5D raz w dół, raz w górę - brak pewności czy będzie następca, czy nie.

                            Komentarz

                            • marekb
                              Pełne uzależnienie
                              • 2006
                              • 2273

                              #134
                              mają dobre wyniki i popyt wzrasta, ale nikon imho przejmie czesc rynku i to sie kanon opamięta

                              Komentarz

                              • JARCOS

                                #135
                                Zamieszczone przez blum
                                ...i traktowania klienta przynoszacego cos do reklamacji i chcacego odebrac to cos w terminie :-?[/SIZE]
                                krótkie OT - ja nie miałem z MM nigdy problemu, aczkolwiek nic ze sprzetu foto tam nie kupiłem (jak kupowałem było duuuże droższe)

                                w temacie głónym zaś - jeden ze sprzedawcow na allegro powiedizał mi, ze teraz własciwie nie wiadomo czy będzie drożej czy taniej i sam canon sonduje rynek - pewnie chcą sprawdzić za ile jestesmy w stanie kupić aby dużo zarobic i rynku nie stracić. Wejdą nowości - zobaczymy za ile będą w stosunku do swoich poprzedników w okresie wprowadzania na rynek

                                Komentarz

                                Pracuję...