ja sie przeprowadzam do gorzowa 3 marca 2007 roku
X
-
-
hmm...juz zniknal
to oznacza ze powoli sytulacja sie wyjasnia, moze ktos sprawdzil o co tak naprawde chodzi6D 30D 35 85 70-200 430EX
PozdrawiamKomentarz
-
-
Komentarz
-
Gadałem z goście na GG: po ustaleniu jaka jest faktyczna róznica techniczna między 1Ds Mark II a 1D Mark II N
wyszło ze są one w podobnej cenie 14 tys contra 12 tys
. No coż trza się pakować bo jak wróce to żona i tak każe mi spac na wycieraczce
.
A tak na poważnie to nie wiem co o tym mysleć : "za piekne żeby było prawdziwe" ale gdyby oferta na 1D Mark II N była proporcionalna do reszty cen to pewnie wybrałbym się na przeszpiegi ale na 14 tysiaków to i tak mnie nie stać - chyba
Ostatnio edytowany przez paweleverest; 6856.Komentarz
-
Niespodzianka:
człowiek odpisał na maila. Twierdzi, że "testowanie" aparatu możliwe jest dopiero po zakupie (są fabrycznie zapakowane), ale jest możliwość umówienia się na odbiór osobisty i sprawdzenie przy sprzedawcy, czy wszystko ok. Sam już nie wiem, co o tym myśleć...350D z gripem + kit + 28-105 USM + 380EXKomentarz
-
jak ktos chce kupic to niech bieze kase kilku kolegow i jechac kupowac - albo kupi albo nie kupi
koles ma jakis sklep czy w domu to niby trzyma350 D z gripem, sigma 18-125, kit, 580 ex, 2x1GB ELITE PRO I 512 ZWYKLA OBIE KINGSTON + 256 od canonaKomentarz
-
Szkoda , ze juz nie ma.
5D za 6k ? To nawet trochę mniej, niz ja sobie swojego załatwiłem
O obiektywach wiem prawie wszystko
Komentarz
-
-
może liczył na to ze Ty bedzeisz sam a ich więcej...Komentarz
-
Szkoda że już nie ma tego posta na CyberFoto
myślałem ze muszę się zarejestrować
Tak was czytam, to mi ślina zaczyna kapać na klawisze
Do Gorzowa mam całe 40km i "kilku" kolegów, nawet znalazłbym
wsród nich dużych "bezkarkowców"
to można pojechać "pooglądać" te sprzęty
Komentarz
-
ja tam bym nie ryzykował, nawet jeśli, to potem rób foty zeświadomościa, że na 90 % focisz ciepłym sprzętem
O obiektywach wiem prawie wszystko
Komentarz
-
Witam,
dajcie jakies konkretne namiary ponieważ nie mogę gościa znalezc, jutro jestem w Gorzowiepozdrawiam
Tomasz
__________________________________
Canon 1D Mark IV, Canon 1DsMark III , i trochę szkiełek Gitzo 5541LSKomentarz
-
gosc pewnie sam poprosil o wykasowanie posta bo na jutro pol polski mu sie zjedzie a do kazdego kupujacego z pieciu obstawy
a powaznie, niz w zyciu nie ma za friko chyba ze jestes kobieta ...Komentarz
-
Też mi się zdaje, że takie okazje to raczej tylko w bajkach*.
*Choć w bajkach też często jest ziarno prawdy
.
"Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
Kapitan Wagner
Komentarz
Komentarz