X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • adam1004a
    Początki nałogu
    • 2006
    • 270

    #31
    ja sie przeprowadzam do gorzowa 3 marca 2007 roku
    5Dc, 70d, C 10-22, S 18-35, S 50 1.4EX, T 70-200 2.8 macro, T90 2.8 VC, ciut m42, yn 568

    Komentarz

    • 777
      Uzależniony
      • 2006
      • 536

      #32
      hmm...juz zniknal
      to oznacza ze powoli sytulacja sie wyjasnia, moze ktos sprawdzil o co tak naprawde chodzi
      6D 30D 35 85 70-200 430EX

      Pozdrawiam

      Komentarz

      • JurekGR
        Bywalec
        • 2005
        • 245

        #33
        strona wchodzi...
        Nex :cool:

        Pozdrawiam,
        Jurek.

        Komentarz

        • Viracocha
          Uzależniony
          • 2004
          • 853

          #34
          Zamieszczone przez 777
          hmm...juz zniknal
          to oznacza ze powoli sytulacja sie wyjasnia, moze ktos sprawdzil o co tak naprawde chodzi
          A już się obawiałem, że czeka mnie niezaplanowana podróż do Polski i niezaplanowana poważna rozmowa z żoną

          Komentarz

          • paweleverest
            Pełne uzależnienie
            • 2006
            • 1138

            #35
            Gadałem z goście na GG: po ustaleniu jaka jest faktyczna róznica techniczna między 1Ds Mark II a 1D Mark II N wyszło ze są one w podobnej cenie 14 tys contra 12 tys . No coż trza się pakować bo jak wróce to żona i tak każe mi spac na wycieraczce .

            A tak na poważnie to nie wiem co o tym mysleć : "za piekne żeby było prawdziwe" ale gdyby oferta na 1D Mark II N była proporcionalna do reszty cen to pewnie wybrałbym się na przeszpiegi ale na 14 tysiaków to i tak mnie nie stać - chyba
            Ostatnio edytowany przez paweleverest; 6856.

            Komentarz

            • swiderski
              Początki nałogu
              • 2006
              • 338

              #36
              Niespodzianka:
              człowiek odpisał na maila. Twierdzi, że "testowanie" aparatu możliwe jest dopiero po zakupie (są fabrycznie zapakowane), ale jest możliwość umówienia się na odbiór osobisty i sprawdzenie przy sprzedawcy, czy wszystko ok. Sam już nie wiem, co o tym myśleć...
              350D z gripem + kit + 28-105 USM + 380EX

              Komentarz

              • tadek
                Początki nałogu
                • 2004
                • 468

                #37
                jak ktos chce kupic to niech bieze kase kilku kolegow i jechac kupowac - albo kupi albo nie kupi
                koles ma jakis sklep czy w domu to niby trzyma
                350 D z gripem, sigma 18-125, kit, 580 ex, 2x1GB ELITE PRO I 512 ZWYKLA OBIE KINGSTON + 256 od canona

                Komentarz

                • Cichy
                  Pełne uzależnienie
                  • 2004
                  • 7443

                  #38
                  Szkoda , ze juz nie ma.

                  5D za 6k ? To nawet trochę mniej, niz ja sobie swojego załatwiłem
                  O obiektywach wiem prawie wszystko

                  Komentarz

                  • Zielony
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 2928

                    #39
                    A może by tak plenerek w tamych stronach zorganizować?
                    Tak czy siak zaraz się okaże, że wszystkie* wykupione.


                    *wszystkie czyli żadne
                    sigpic


                    Komentarz

                    • mattnick
                      Pełne uzależnienie
                      • 2006
                      • 1735

                      #40
                      może liczył na to ze Ty bedzeisz sam a ich więcej...
                      30D, C 17-40 f4 , 50 f1.8, 70-200 f4 , 430 ex, oraz -=iii=<)
                      CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

                      Komentarz

                      • orte
                        Bywalec
                        • 2006
                        • 172

                        #41
                        Szkoda że już nie ma tego posta na CyberFoto myślałem ze muszę się zarejestrować
                        Tak was czytam, to mi ślina zaczyna kapać na klawisze
                        Do Gorzowa mam całe 40km i "kilku" kolegów, nawet znalazłbym
                        wsród nich dużych "bezkarkowców" to można pojechać "pooglądać" te sprzęty

                        Komentarz

                        • Cichy
                          Pełne uzależnienie
                          • 2004
                          • 7443

                          #42
                          ja tam bym nie ryzykował, nawet jeśli, to potem rób foty zeświadomościa, że na 90 % focisz ciepłym sprzętem
                          O obiektywach wiem prawie wszystko

                          Komentarz

                          • toma20D
                            Bywalec
                            • 2006
                            • 120

                            #43
                            Witam,
                            dajcie jakies konkretne namiary ponieważ nie mogę gościa znalezc, jutro jestem w Gorzowie
                            pozdrawiam

                            Tomasz

                            __________________________________

                            Canon 1D Mark IV, Canon 1DsMark III , i trochę szkiełek Gitzo 5541LS

                            Komentarz

                            • emisiaczek
                              Uzależniony
                              • 2005
                              • 548

                              #44
                              gosc pewnie sam poprosil o wykasowanie posta bo na jutro pol polski mu sie zjedzie a do kazdego kupujacego z pieciu obstawy

                              a powaznie, niz w zyciu nie ma za friko chyba ze jestes kobieta ...

                              Komentarz

                              • Kolekcjoner
                                Obertroll
                                • 2006
                                • 18766

                                #45
                                Też mi się zdaje, że takie okazje to raczej tylko w bajkach*.


                                *Choć w bajkach też często jest ziarno prawdy .
                                "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                                Kapitan Wagner

                                Komentarz

                                Pracuję...