X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • scooter
    Uzależniony
    • 2005
    • 856

    #61
    Jasne kawałek papieru za 1000-2000 zł ))))
    Bez jaj !!!

    Napisałem że moje warunki są takie:
    Przyjeżdżam oglądam sprzęt i jeśli wszystko będzie ok to po 30 minutach ląduję z kasą, a sprzęt jeśli bym się rozmyślił może sprzedać w kilka minut na allegro )

    Komentarz

    • Propi
      Początki nałogu
      • 2005
      • 329

      #62
      Ma ktoś do niego maila albo inny kontakt? Muszę podpytać o niektóre ceny
      www.piotrwojtasiak.pl

      Komentarz

      • scooter
        Uzależniony
        • 2005
        • 856

        #63
        Namiar na gościa:

        [email protected]

        Komentarz

        • solti
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 1090

          #64
          Zamieszczone przez scooter
          a sprzęt jeśli bym się rozmyślił może sprzedać w kilka minut na allegro )
          I o to chodzi! Jeśli gość udaje, że za taką cenę miałby problemy ze sprzedażą 5d, to samo to już jest wielce podejrzane
          Sprzęt jest ważny, ale ważniejsze są chęci i umiejętności Niestety ja mam tylko chęci
          galeria na forum Canon-board
          galeria na stronie lotnictwo.net.pl
          galeria.solti.pl

          Komentarz

          • Propi
            Początki nałogu
            • 2005
            • 329

            #65
            Może po prostu nie wierzy w Allegro? Póki co jedyną podejrzaną praktyką z jego strony są niskie ceny. A wszyscy patrzą na niego, jakby już kogoś okradł
            www.piotrwojtasiak.pl

            Komentarz

            • scooter
              Uzależniony
              • 2005
              • 856

              #66
              Bo chce zaliczkę A co mu szkodzi ściągnąć jeden aparat 5d za śmieszne pieniądze i zaryzykować że sprzeda go nie pierwszemu lepszemu tylko drugiemu ??????

              Komentarz

              • Propi
                Początki nałogu
                • 2005
                • 329

                #67
                Dobra, nie kłócę się. Poczekamy aż ktoś coś od niego kupi. Chociaż przy takiej nagonce, pewnie wszyscy się boją Może zrzucimy się na forumowego 5d i potem sprzedamy z zyskiem?
                www.piotrwojtasiak.pl

                Komentarz

                • mattnick
                  Pełne uzależnienie
                  • 2006
                  • 1735

                  #68
                  albo bedzeimy się wzajemnie pocieszać...
                  30D, C 17-40 f4 , 50 f1.8, 70-200 f4 , 430 ex, oraz -=iii=<)
                  CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

                  Komentarz

                  • solti
                    Pełne uzależnienie
                    • 2005
                    • 1090

                    #69
                    Zamieszczone przez Propi
                    Może po prostu nie wierzy w Allegro?
                    Zawsze może wierzyć w eBay lub świstaka W dzisiejszych czasach nie wierzenie w allegro jest co najmniej dziwne.
                    Sprzęt jest ważny, ale ważniejsze są chęci i umiejętności Niestety ja mam tylko chęci
                    galeria na forum Canon-board
                    galeria na stronie lotnictwo.net.pl
                    galeria.solti.pl

                    Komentarz

                    • scooter
                      Uzależniony
                      • 2005
                      • 856

                      #70
                      Kto jest chętny na 5d za 6 tysiaków zł ????????

                      Jeśli gość się zgodzi na moje warunki to dam wam znać...

                      Komentarz

                      • Propi
                        Początki nałogu
                        • 2005
                        • 329

                        #71
                        Mailujesz z nim teraz w realtime? Czy już poszedł spać?
                        www.piotrwojtasiak.pl

                        Komentarz

                        • scooter
                          Uzależniony
                          • 2005
                          • 856

                          #72
                          jeszcze kilka minut temu odpisał mi i zadałem mu pytanie czy zgodzi się na moje warunki, narazie nic nie odpisał

                          Komentarz

                          • KuchateK
                            Pełne uzależnienie
                            • 2005
                            • 4895

                            #73
                            Ta... Kwit... Pieczatke mozna zrobic za pare groszy, papier praktycznie darmo.

                            To ze firma istnieje 10 lat nie znaczy ze nie mozna jej za tydzien zlikwidowac i z zaliczkami od paru zainteresowanych wyjechac dosc daleko.
                            ...

                            Komentarz

                            • scooter
                              Uzależniony
                              • 2005
                              • 856

                              #74
                              Mam większe zaufanie do ludzi z forum niż do kogoś zupełnie nieznajomego, KuchateK myślę że wiesz o co chodzi ))

                              Komentarz

                              • solti
                                Pełne uzależnienie
                                • 2005
                                • 1090

                                #75
                                Zamieszczone przez scooter
                                Mam większe zaufanie do ludzi z forum niż do kogoś zupełnie nieznajomego, KuchateK myślę że wiesz o co chodzi ))
                                KuchateK, załatwiasz 5d za 6K zł?
                                Sprzęt jest ważny, ale ważniejsze są chęci i umiejętności Niestety ja mam tylko chęci
                                galeria na forum Canon-board
                                galeria na stronie lotnictwo.net.pl
                                galeria.solti.pl

                                Komentarz

                                Pracuję...