X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • mattnick
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 1735

    #16
    3000...w sumie fajna dniówka
    30D, C 17-40 f4 , 50 f1.8, 70-200 f4 , 430 ex, oraz -=iii=<)
    CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

    Komentarz

    • randon

      #17
      Grip Canon 400D

      Koleś od gripów na Allegro Ożył oto cytat:
      Witam,
      Przepraszam, że nie idzie ze mną kontaktu złapać, ale pracuję i nie mam kiedy do kompa przysiąść... A telefonu aktualnie nie posiadam... Gripy powinny być jutro, bo nowy towar miał przyjść (stara dostawa niestety została wyprzedana zanim się aukcja na allegro skończyła)... Niepotrzebnie Pan robił przelew. Jeśli towar jutro nie dojdzie, to będę musiał Panu pieniążki odesłać... Dostawca mnie coś zawodzi i jaja wychodzą :/ Ale mam nadzieje że wszystko dojdzie do skutku. Odezwę się jutro i już wszystko będę wiedział.
      Pozdrawiam,
      Patryk
      No to poczekam jeszcze trochę, i dopiero podejmę kroki prawne.

      Komentarz

      • luckylucas
        Dopiero zaczyna
        • 2005
        • 46

        #18
        Zamieszczone przez randon
        Koleś od gripów na Allegro Ożył oto cytat:
        Witam,
        Przepraszam, że nie idzie ze mną kontaktu złapać, ale pracuję i nie mam kiedy do kompa przysiąść... A telefonu aktualnie nie posiadam... Gripy powinny być jutro, bo nowy towar miał przyjść (stara dostawa niestety została wyprzedana zanim się aukcja na allegro skończyła)... Niepotrzebnie Pan robił przelew. Jeśli towar jutro nie dojdzie, to będę musiał Panu pieniążki odesłać... Dostawca mnie coś zawodzi i jaja wychodzą :/ Ale mam nadzieje że wszystko dojdzie do skutku. Odezwę się jutro i już wszystko będę wiedział.
        Pozdrawiam,
        Patryk
        No to poczekam jeszcze trochę, i dopiero podejmę kroki prawne.
        Tez mi gość podobnie odpisał tylko, że ja brałem za pobraniem. Tak to jest jak wystawia się coś czego nie ma. No i oby to były oryginały a nie zamienniki
        FF
        www.jaworski-foto.pl - fotografia ślubna

        Komentarz

        • ecki74
          Początki nałogu
          • 2006
          • 289

          #19
          Zamieszczone przez luckylucas
          Tez mi gość podobnie odpisał tylko, że ja brałem za pobraniem. Tak to jest jak wystawia się coś czego nie ma. No i oby to były oryginały a nie zamienniki
          Jak to będzie zamiennik to chyba osobiście z nim się "przejadę" !!
          -owe zabawki + parę zoom-ów ; coś stałego i błysk

          uczę się robić ... zdjęcia i stronkę ... www.ecki74.za.pl

          Komentarz

          • randon

            #20
            Zamienniki to nie będą. Pytałem go czy na pewno ORYGINAŁY Canona, napisał mi że nie ma ściemy oryginalne zapakowane w pudełka, ale z tego co widzę koleś zrobił aukcje, a sprzętu nie miał i teraz dwoi się i troi żeby go ściągnąć. No to czekamy bo cena 300zł okazyjna, ale cierpliwość kiedyś się skończy.


            Canon 400D+kit
            Ostatnio edytowany przez Gość; 9710.

            Komentarz

            • Atryda
              Coś już napisał
              • 2006
              • 84

              #21
              Ja tam czekam. Nie wysylalem zadnych pieniedzy, wiec na razie niczym nie ryzykuje. Jezeli tylko towar bedzie to 2-3 dni nie robi zadnej roznicy a jak sami zauwazyliscie cena atrakcyjna. Taki po prostu urok allegro a jak ktos chce kupic beztresowo to idzie do fotojokera i za 380zl kupuje
              40D, C 10-22, C 17-55 IS, C 50/1.8 II, C 70-300 USM IS

              Komentarz

              • randon

                #22
                Grip Canon 400D

                No już wiadomo Gripów nie ma, cytat wiadomości jaką dostałem:
                ,,Witam,
                No niestety mam złe wieści, bo towar nie dotarł . . . Ale to nauczka na przyszłość dla mnie, że to co mam na sprzedanie na allegro, to powinienem na bok odłożyć a nie sprzedawać poza aukcją. Transakcja NIE DOJDZIE do skutku z powodu braku towaru. Bardzo mi przykro z tego powodu, bo zawiodłem... Sprzęt ma dojść w tygodniu ale nic nie obiecuje i nie wiem w jakiej cenie. Więc jak by co to poinformuje, że posiadam gripy chyba, że już będziesz posiadać tak owy. Nie pozostaje mi nic jak przeprosić za zaistniałą sytuację. Zdarzyło mi się to pierwszy raz i czuję się bardzo niezręcznie. Pozostałe moje aukcje przebiegały bez problemów. Proszę tylko o wyrozumiałość. Jeszcze raz przepraszam.
                Pozdrawiam serdecznie,'' koniec cytatu.
                No to zabieramy się do pisania soczystych NEGATYWÓW!!!!!!!!



                Canon 400D

                Komentarz

                • mattnick
                  Pełne uzależnienie
                  • 2006
                  • 1735

                  #23
                  a po co ?? jest was 10 weźcie się zbierzcie i do sądu . Koleś wam gripy załatwi
                  30D, C 17-40 f4 , 50 f1.8, 70-200 f4 , 430 ex, oraz -=iii=<)
                  CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

                  Komentarz

                  • Atryda
                    Coś już napisał
                    • 2006
                    • 84

                    #24
                    Mi tam sie nie chce za 80zl do sadu chodzic(oczywiscie prawnie jest to jak najbardziej mozliwe), mam naprawde sporo innych rzeczy do roboty. Fakt, ze ten pan troche niepowaznie podszedl do aukcji ale zapewne zaplaci za to negatywnymi komentarzami. Ja tam wystawilem neutrala (jakos uwierzylem w tlumaczenia) a pozatym nie ponioslem zadnych kosztow wiec sie tam wielce klocic nie bede.
                    40D, C 10-22, C 17-55 IS, C 50/1.8 II, C 70-300 USM IS

                    Komentarz

                    • randon

                      #25
                      Grip Canon 400D

                      Tak jak pisałem wystawiłem panu od gripów negatywa, oburzony przysłał mi oto wiadomość:,,
                      Witam,
                      Dziękuję bardzo za komentarz. Będę zmuszony odpłacić tym samym gdyż regulamin allegro mówi, że mam tydzień na wysłanie przedmiotu od zakończenia aukcji. A że Pan kieruje się emocjami i nie ma cierpliwości to nie moja sprawa. Aukcja została anulowana i zgłoszę to do allegro po upłynięciu tygodnia. Pozostali mnie zrozumieli, a Pan zaczął mnie wyzywać od oszustów. Miłego...
                      Pozdrawiam,"
                      Patryk
                      To ja mu nato:
                      ,,O , dobra a wie pan że przez kup teraz została zawarta formalnie umowa kupna sprzedaży, a co się z tym wiąże czekam na towar, jak nie to skieruje sprawa do sądu. Kwota mała bo 300 zł z tego muszę wpłacić 30zł żeby sprawie nadać tok, no ale koszty sądowe trochę zjedzą Pana a przynajmniej nad gryzą. No i nauczka na całe życie, nie wystawiamy towaru którego nie posiadamy !!! Tak mówi regulamin allegro. A co do komentarza, nie zaprzeczy pan w pełni zasłużony. Przy pomne tu aukcje JEEPA został wylicytowany, wygrany. Taka sama historia koleś też nie miał towaru. Zgadnij jak się skończyła dla sprzedawcy. Handel to nie zabawa. Myślę że się dogadamy , pozdrowienia dla przesympatycznego pana Patryka i miłego dnia ,,randon’’

                      Komentarz

                      • Atryda
                        Coś już napisał
                        • 2006
                        • 84

                        #26
                        No widzisz wymagasz przestrzegania wszystkich regul a sam wystawiasz komentarz przed terminem wyslania. Oczywiscie to twoja sprawa: wystawienie negatywa i dochodzenie zawarcia umowy na drodze sadowej. Masz do tego pelne prawo ale czy warto? Pamietaj, ze Patryk bedzie zmuszony do sprzedania tobie tej rzeczy za 300zl a nie do dania za darmo Podobnie z kosztami sadowymi, moze nie poniesc zadnych jezeli od razu zgodzi sie z twoim pozwem. Druga sprawa: nie uwazasz za nieco dziwne, ze jak na razie tylko ty wsytawiles negatywa? Wszyscy inni uczestnicy licytacji czekaja do nastepnej dostawy.
                        40D, C 10-22, C 17-55 IS, C 50/1.8 II, C 70-300 USM IS

                        Komentarz

                        • Krzychu
                          Pełne uzależnienie
                          • 2004
                          • 3611

                          #27
                          Zamieszczone przez mattnick
                          a po co ?? jest was 10 weźcie się zbierzcie i do sądu . Koleś wam gripy załatwi
                          Jak zwróci pieniądze to z czym niby do sądu ?
                          Pozdrowienia,
                          KZ
                          KZ Aviation Photography

                          Komentarz

                          • Atryda
                            Coś już napisał
                            • 2006
                            • 84

                            #28
                            Z tym, ze on ma obowiazek wykonac zawarta umowe a nie zwrocic kase.
                            40D, C 10-22, C 17-55 IS, C 50/1.8 II, C 70-300 USM IS

                            Komentarz

                            • Tomasz1972
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 3042

                              #29
                              Od każdej umowy można odstąpić .

                              Komentarz

                              • Atryda
                                Coś już napisał
                                • 2006
                                • 84

                                #30
                                No z tym to moze byc roznie. Swiadczy o tym np orzeczenie sadu z tym samochodem sprzedanym na allegro.
                                40D, C 10-22, C 17-55 IS, C 50/1.8 II, C 70-300 USM IS

                                Komentarz

                                Pracuję...